Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Корисна інформація

Ставлення населення України до енергозбереження: результати всеукраїнського соціологічного опитування Ставлення населення України до енергозбереження: результати всеукраїнського соціологічного опитування

Це дослідження проведено Київським міжнародним інститутом соціології у рамках спільного проекту Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Національного екологічного центру України із вивчення ставлення населення України до енергозбереження, енергоефективності та атомної енергетики.

Як самостійно виготовити сонячний колектор для нагріву води Як самостійно виготовити сонячний колектор для нагріву води

Використання сонячного колектору дозволить зменшити споживання традиційного органічного палива та скоротити споживання електричної енергії, а також знизити рівень викидів забруднюючих речовин у атмосферу.

Методичні рекомендації для співвласників багатоквартирних будинків: розробка енергоефективних проектів Методичні рекомендації для співвласників багатоквартирних будинків: розробка енергоефективних проектів Дослідження «Енергоефективність в Україні: на шляху до реформ» Дослідження «Енергоефективність в Україні: на шляху до реформ»