Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Звернення Уряду

Створено: 2016-01-25 18:08:02Оновлено: 2016-01-27 14:37:20

 ШАНОВНИЙ ДОБРОДІЮ!

 

 

В країні дуже складна економічна ситуація, Уряд України цього ніколи не приховував, і як в цьому листі, так і надалі ми хочемо продовжити говорити громадянам виключно правду, якою б гіркою вона інколи не здавалася. Тільки так, на нашу думку, можливо здобути довіру людей,

 

а в питанні надання Вам субсидії на сплату житлово-комунальних послуг, про що йтиме мова в цьому листі, взаємна довіра між державними органами і громадянином – одна з головних складових успіху.

 

Ви знаєте, що проблеми в економіці, з якими ми стикнулися як держава, спричинені багатьма факторами, насамперед втечею попередньої владної верхівки і російською військовою,

 

економічною та інформаційною агресією. Але, незважаючи на складнощі, Уряд України невідступно продовжує втілювати в країні реформи, які не робилися 23 роки. Вони обов’язково дадуть результат, виведуть нашу державу з кризи, в найближчій перспективі дозволять стабілізувати ситуацію і вийти на економічне зростання. Такі самі складні реформи

 

були проведені в усіх успішних країнах нашого регіону, де люди також важко сприймали перехідний період, але невдовзі відчули значні позитивні зміни у власному житті. Так стало-

 

ся в Польщі, Латвії, Грузії, і так станеться в Україні.

 

Одна з реформ, які відбуваються в Україні, – це перехід від застарілої радянської до сучасної

 

енергоефективної системи надання комунальних послуг, що включає в себе в тому числі встановлення ринкової ціни на газ.

 

Це питання не тільки порятунку економіки, але і справедливості. Всі попередні Уряди України брали гроші з держбюджету, які Ви сплачували у вигляді податків, і дотували за них оплату газу для олігархів та заможних громадян. Ви більше не будете платити за багатих – тепер вони і всі, хто здатен платити реальну ціну за газ, сплачуватимуть самі за себе.

 

А держава допомагатиме тим людям, рівень доходів яких не дає їм змоги самотужки

заплатити за комунальні послуги. Наше завдання – залучити до користування системою субсидій якомога більше громадян, яким дійсно важко заплатити за ринковою ціною. Щоб досягти цієї мети, ми максимально спростили порядок оформлення субсидій.

 

Критерій для отримання субсидій лише один – дохід людини. Зверніться до місцевого управління соціального захисту вже зараз, і ми зробимо все, щоб полегшити для Вас сплату за комунальні послуги. Для багатьох родин розмір субсидії становитиме більше половини рахунку! Вам необхідно буде лише заповнити Заяву і Декларацію, які Ви зараз тримаєте в руках, та відправити їх поштою у Ваше відділення соціального захисту. Решту ми зробимо самі.

 

Але отримання субсидії – не єдиний шлях зменшити рівень платні за комунальні послуги. Ми повинні навчитися використовувати ресурси ефективно: економити газ, світло, воду. Це заощадить кошти кожної родини і держави в цілому. Для допомоги в цьому запроваджена програма державної підтримки населення, ОСББ та житлово-будівельних кооперативів щодо впровадження енергоефективних заходів: утеплення осель, встановлення лічильників, заміни котлів, заміщення газу альтернативними видами палива.

 

Пам’ятайте, що реформи робляться не заради реформ, а тільки заради громадян і їх добро-буту. Складний період мине, наша країна і українці обов’язково стануть успішними, як ми всі того заслуговуємо!

 

З повагою, Уряд України

 


За додатковою інформацією про надання субсидій звертайтеся до

 

№ з/п

Повна назва управління соціального захисту населення

Повна адреса управління соціального захисту населення (вулиця, номер будинку, населений пункт, район, область, поштовий індекс)

Контактний телефон для довідок з питань субсидій (код міжміського зв’язку, номер телефону)

 

Відділ соціального захисту населення департаменту охорони здоров'я та соціального захисту населення міської ради

вул.Москворецька, 19, м.Дніпродзержинськ,51900

(0569)53 28 74

 

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Баглійської районної у місті ради

вул.Безпалова,3, м.Дніпродзержинськ, 51900

(0569)53 98 84

 

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Дніпровської районної у місті ради

просп.Перемоги,45,

м.Дніпродзержинськ, 51900

(05692) 6 70 55

 

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Заводської районної у місті ради

просп. Леніна,2/1, м.Дніпродзержинськ, 51900

(05692) 3 26 88

 

 

КОМУ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ СУБСИДІЯ: По субсидію може звернутися один із членів сім’ї, який зареєстрований у житловому приміщенні і на якого відкрито особові рахунки на оплату житлово-комунальних послуг, а також особи, які орендують житло на підставі письмового договору.

 

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ ДЛЯ ПОДАННЯ НА СУБСИДІЮ: Тільки Заява та Декларація, що додаються.

Для Вашої зручності, ми додаємо зразок та коротку інструкцію для заповнення Заяви та Декларації. Також бланки Заяви та Декларації можна отримати в місцевих управліннях соціального захисту, а в сільській місцевості – в сільській / селищній раді. Усі інші відомості державні органи отримують само-стійно. Забороняється вимагати від громадян інші документи, крім як у вирішенні спірних ситуацій.

 

КУДИ І ЯК ПОДАЮТЬСЯ ДОКУМЕНТИ НА ОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЇ: Заповнені Заяву і Декларацію Ви можете надіслати поштою або особисто звернутись до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації, де Вас проконсультують (контактні номери телефонів департаментів соціального захисту населення областей вказано вище).

 

ХТО ОТРИМАЄ СУБСИДІЮ АВТОМАТИЧНО БЕЗ ПОДАННЯ ЗАЯВИ ТА ДЕКЛАРАЦІЇ: домогосподарства,

які одержували субсидію протягом опалювального сезону 2014-2015 років (крім тих, яким субсидія була призначена за рішенням комісії), та ті, які вже одержують її зараз, жодних документів (заяв та декларацій) подавати не мають. Субсидія вже Вам призначена.

 

За додатковою інформацією звертайтеся до урядової «гарячої лінії» 0 800 507 309 (дзвінки безкоштовні)


 

З більш докладною інформацією про нові правила оформлення субсидій також можна ознайомитися на сайті Міністерства соціальної політики України www.mlsp.gov.ua у розділі «Все про житлові субсидії».