Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Список депутатів міської ради по фракціях

Створено: 2016-01-25 15:51:01Оновлено: 2018-05-16 08:09:46

СПИСОК

депутатів Кам’янської міської ради
V
ІІ скликання по фракціям

станом на 25.04.2018

з/п

П.І.Б. депутата

Примітка

«Народний контроль»

1.

БЕСПАЛЬЧУК Максим Григорович

 

2.

ТОРІШНЯ Ганна Анатоліївна 

Секретар фракції

3.

ДЕМІШЕВА Олена Вікторівна  

Керівник фракції

«Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

1.

ЗАЛЕВСЬКИЙ Олександр Юрійович

Керівник фракції

2.

МАКСИМОВИЧ Ігор Володимирович

 

«Об’єднання «Самопоміч»

1.

ОЛЯНЮК Олександр Сафронович

Керівник фракції

2.

ПОЛІВОДА Юлія Петрівна

 

3.

НЕКЛЕСА Олена Олександрівна

 

«НАШ КРАЙ»

1.

ЛІСНИЧИЙ Ігор Станіславович

Керівник фракції

2.

КОВАЛЕНКО Сергій Миколайович

 

3.

САХНО Марина Миколаївна

 

«Українське об’єднання патріотів – «УКРОП»»

1.

ДОНЕЦЬ Олександр Євгенович  

 

2.

ВОРОЖКО Сергій Сергійович

Керівник фракції

3.

ПРИСТУПА Максим Юрійович

 

4.

САМОЙЛЕНКО Григорій Миколайович

 

5.

ЛЕВЧЕНКО Тимур Владиславович

Секретар фракції

6.

ДРОГОВОЗ Андрій Андрійович

 

«Опозиційний блок»

1.

ПАВЛЮК Сергій Михайлович

 

2.

ДІДУР Віталій Вікторович

 

3.

ХИТРОВ Андрій Миколайович

Керівник фракції

4.

СЕЛИЩЕВ Володимир Миколайович

 

5.

МЕТЕЛЬ Олександр Олександрович

 

 «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»

1.

КИТАЄВ Євген Анатолійович

Керівник фракції

2.

ПЛОХОЦЬКИЙ Сергій Володимирович  

Заступник керівника фракції

3.

ШКУРЕНКО Наталія Юріївна

Секретар фракції

4.

ПІДГУРСЬКИЙ Михайло Іванович

 

5.

ГУСЄВ Антон Сергійович

 

«Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

1.

ГОРБАРЕНКО Іван Львович

 

2.

ЧЕРНЯВСЬКИЙ Віталій Григорович 

Керівник фракції

3.

МИРШАВКА Сергій Іванович  

Секретар фракції

4.

УСАЧОВ Олег Миколайович

 

«Відродження»

1.

БОГОВИК Сергій Леонідович  

 

 2.

ДЕМЕНТЬЄВ Дмитро Віталійович  

 

 3.

ПУСТОВОЙТ Андрій Михайлович

 

 4.

СІДОРОВ Сергій Леонідович 

Керівник фракції

Депутатська група «КОЛО»

 1.

ЗАЛЕВСЬКИЙ Олександр Юрійович

 

2.

ІВАНЧЕНКО Андрій Григорович  

Керівник групи

3.

МАКСИМОВИЧ Ігор Володимирович

 

4.

НЕКЛЕСА Олена Олександрівна

 

5.

ОЛЯНЮК Олександр Сафронович

 

6.

ПОЛІВОДА Юлія Петрівна

Заступник керівника групи

Депутатська група «Сильні Разом»

1.

САУСЬ Костянтин Вікторович

Голова групи

2.

ПОЛИНЬКО Микола Олексійович

 

3.

КРУТЬ Артур Валерійович

 

4.

ГУРСЬКА Марина Гарріївна

 

5.

КАПІНУС Валентина Іванівна

 

6.

ДАРАДАН Тетяна Миколаївна

 

Позафракційні 

1.

ІВАНЧЕНКО Андрій Григорович

 

2.

ГУРСЬКА Марина Гарріївна

 

3.

ДАРАДАН Тетяна Миколаївна

 

4.

КАПІНУС Валентина Іванівна

 

5.

КРУТЬ Артур Валерійович

 

6.

ПОЛИНЬКО Микола Олексійович

 

7.

САУСЬ Костянтин Вікторович