Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Список помічників-консультантів депутатів міської ради

Створено: 2018-11-07 14:20:53Оновлено: 2019-06-12 10:51:57

СПИСОК
помічників-консультантів депутатів Кам’янської міської ради VII cкликання

№ з/п

 Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність (від якої партії обрано)

заг. кільк.

П.І.Б. помічника, контактний телефон, номер посвідчення

  1.  

БЕСПАЛЬЧУК
Максим Григорович

 

«Громадський рух «Народний Контроль»

5

1.Маркін Віталій Вікторович  – посв. №71

2. Саранча Марина Вікторівна   – посв. №89

3. Міцута Наталія Миколаївна   – посв. №99

4. Корнієнко Оксана Анатоліївна   – посв. №100

5. Сухова Ніна Олександрівна – посв. №116

  1.  

БОГОВИК
Сергій Леонідович

 «Відродження»

 

Помічники-консультанти оформлені не були

  1.  

ВОРОЖКО
Сергій Сергійович

 

ПП «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

5

1.Анашкіна Ольга Миколаївна  – посв. №56

2.Ворожко Іван Сергійович  – посв. №55

3.Мала Тетяна Валеріївна  – посв. №60

4.Конюшенко Роман Леонідович – посв. №62

5. Баченко Денис Юрійович – посв. №114

  1.  

ГОРБАРЕНКО
Іван Львович

ВО «Батьківщина»

2

1.Бялий Геннадій Михайлович  – посв. №47

2. Горбаренко Тетяна Миколаївна  – посв. №96

  1.  

ГУРСЬКА     Марина Гарріївна

 «Опозиційний блок»

 

Помічники-консультанти оформлені не були

  1.  

ГУСЄВ
Антон Сергійович

 «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

2

1.Жидко Олександр Олександрович – посв. №106

2.Янченко Юлія Сергіївна – посв. №109

  1.  

ДАРАДАН
Тетяна Миколаївна

 «Опозиційний блок»

 

Помічники-консультанти оформлені не були

  1.  

ДЕМЕНТЬЄВ
Дмитро Віталійович

 «Відродження»

2

1.Ісаченко Валерія Анатоліївна  – посв. №42

2.Кузьменко Ольга Олександрівна – посв. №41

  1.  

ДЕМІШЕВА
Олена Вікторівна

 

«Громадський рух «Народний Контроль»

4

1.Кравченко Володимир Олександрович  – посв. №49/1

2.Станченко Галина Вікторівна  – посв. №50

3.Старцева Юлія Олександрівна  – посв. №51

4.Роюк Ольга Миколаївна  – посв. №58

  1.  

ДІДУР
Віталій Вікторович

 «Опозиційний блок»

2

1.Плужніков Сергій Володимирович  – посв. №59

 

2.Вікентьєва Раїса Федорівна – посв. №124

  1.  

ДРОГОВОЗ
Андрій Андрійович

позапартійний

(від УКРОПу)

1

1.Козаченко Тетяна Василівна  – посв. №39

  1.  

ДОНЕЦЬ
Олександр Євгенович

позапартійний

 (від УКРОПу)

 

Помічники-консультанти оформлені не були

  1.  

ЗАЛЕВСЬКИЙ
Олександр Юрійович

 

ВО «Свобода»

3

1.Танцура Тимофій Олегович  – посв. №34

2.Злючий Сергій Дмитрович  – посв. №35

3. Завада Поліна Сергіївна  – посв. №70

  1.  

ІВАНЧЕНКО
Андрій Григорович

 

«Громадський рух «Народний Контроль»

4

1.Поліщук Яна Павлівна  – посв. №75

2.Нестеренко Олександра Євгенівна  – посв. №74

3.Мошна Євген Валентинович  – посв. №83

4. Нестеренко Андрій Геннадійович  – посв. №91

  1.  

КАПІНУС
Валентина Іванівна

«Опозиційний блок»

 

Помічники-консультанти оформлені не були

  1.  

КИТАЄВ
Євген Анатолійович

 

 «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

4

1.Галенко Маргарита Василівна – посв. №77

2.Єршова Ганна Миколаївна – посв. №79

3. Шаповал Андрій Олександрович – посв. №107

4. Коваленко Олена Іванівна – посв. №113

  1.  

КОВАЛЕНКО
Сергій Миколайович

позапартійний (від «Наш край»)

2

1.Гаврилова Інна Михайлівна – посв. №2

2.Пархоменко Валентина Костянтинівна – посв. №16

  1.  

КРУТЬ        Артур Валерійович

 «Опозиційний блок»

1

1. Фартушний Едуард Анатолійович – посв. №103

  1.  

ЛЕВЧЕНКО
Тимур Владиславович

 

 «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

1

1.Недря Ганна Миколаївна  – посв. №53

  1.  

ЛІСНИЧИЙ
Ігор Станіславович

 

«Наш край»

3

1.Шостак Костянтин Васильович – посв. №10

2.Мельничук Сергій Володимирович – посв. №18

3.Кукура Юрій Сергійович  – посв. №72

  1.  

МАКСИМОВИЧ
Ігор Володимирович

 

ВО «Свобода»

4

1.Залевська Ілона Сергіївна – посв. №29

2.Кондрашкін Дмитро Вікторович – посв. №30

3.Петренко Сергій Іванович – посв. №31

4.Кропотов Дмитро Олександрович – посв. №32

  1.  

МЕТЕЛЬ Олександр Олександрович

 «Опозиційний блок»

2

1.Дончев Олег Іванович – посв. №3

2.Метель Олександра Дмитрівна – посв. №4

  1.  

МИРШАВКА
Сергій Іванович

 

ВО «Батьківщина»

4

1. Чорнобай Ярослава Олегівна – посв. №92

2. Троян Віра Іванівна – посв. №93

3. Міняйло Артем Валерійович – посв. №94

4. Мунько Олег Леонідович – посв. №95

  1.  

НЕКЛЕСА
Олена Олександрівна

 «Об`єднання «Самопоміч»

 

Помічники-консультанти оформлені не були

  1.  

ОЛЯНЮК
Олександр Сафронович

 

 «Об`єднання «Самопоміч»

5

1.Неклеса Олена Олександрівна  – посв. №28

2.Маісурадзе Зураб Амірамович  – посв. №33

3.Кулик Віталій Вікторович  – посв. №67

4. Павленко Роман Вадимович  – посв. №102

5. Каніболоцька Ганна Григорівна  – посв. №105

  1.  

ПАВЛЮК
Сергій Михайлович

 

 «Опозиційний блок»

4

1.Тесля Олександр Васильович  – посв. №64

2. Козленко Лариса Олександрівна  – посв. №87

3. Кувшинчикова Тетяна Володимирівна  – посв. №90 

4.Дідух Юрій Артемович – посв. №101                 

  1.  

ПІДГУРСЬКИЙ
Михайло Іванович

 «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

2

1.Трохов Володимир Володимирович – посв. №36

2.Рассомаха Валентин Валерійович – посв. №85

  1.  

ПЛОХОЦЬКИЙ
Сергій Володимирович

 

 «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

4

1.Глухова Тетяна Володимирівна  – посв. №73

2. Занесиголова Роман Владиславович  – посв. №110

3. Погрібна Ольга Вікторівна   – посв. №115

4. Солонець Юлія Віталіївна – посв. №117 

  1.  

ПОЛИНЬКО
Микола Олексійович

 «Опозиційний блок»

 

Помічники-консультанти оформлені не були

  1.  

ПОЛІВОДА
Юлія Петрівна

 

«Об`єднання «Самопоміч»

3

1.Смаглюк Аліна Імранівна  – посв. №26

2.Грудський Ігор Миколайович  – посв. №27

3.ФіногеновРуслан Анатолійович  – посв. №76

  1.  

ПРИСТУПА
Максим Юрійович

 

«Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

4

1.Веселий Євгеній Юрійович – посв. №7

2.Степанов Андрій Олегович – посв. №8

3.Приступа Юрій Федорович – посв. №13

4.Зобнін Андрій Миколайович – посв. №88

  1.  

ПУСТОВОЙТ
Андрій Михайлович

 «Відродження»

1

1. Коркунова Світлана Миколаївна – посв. №19

  1.  

САМОЙЛЕНКО
Григорій Миколайович

 «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

2

1.Чмихало Григорій Григорович  – посв. №43

2.Олійник Олександр Анатолійович  – посв. №44

  1.  

САУСЬ
Костянтин Вікторович

 «Опозиційний блок»

2

1.Чуйко Микола Дмитрович  – посв. №23

2.Ткач Тетяна Іванівна – посв. №126

  1.  

САХНО
Марина Миколаївна

«Наш край»

2

1.Цонєв Олександр Сергійович  – посв. №52

2.Цонєв Сергій Іванович  – посв. №68

  1.  

СЕЛИЩЕВ
Володимир Миколайович

 «Опозиційний блок»

 

Помічники-консультанти оформлені не були

  1.  

СІДОРОВ
Сергій Леонідович

 «Відродження»

1

1. Пугачова Ганна Геннадіївна – посв. №20

  1.  

ТОРІШНЯ
Ганна Анатоліївна

«Громадський рух «Народний Контроль»

2

1.Хачатрян Ара Арменович  – посв. №61

2.Плахтій Інна Валеріївна – посв. №125

  1.  

УСАЧОВ
Олег Миколайович

ВО

«Батьківщина»

2

1.Маглиш Лада Сергіївна – посв. №111

2.Луньова Валерія Вікторовна – посв. №112

  1.  

ХИТРОВ   Андрій Миколайович

 «Опозиціний блок»

 

Помічники-консультанти оформлені не були

  1.  

ЧЕРНЯВСЬКИЙ
Віталій Григорович

 

ВО

«Батьківщина»

5

1.Горелов Сергій Венедиктович  – посв. №14

2.Жуковіна Наталія Володимирівна  – посв. №37

3.Бовкун Олександр Вікторович  – посв. №38

4.Кремінь Сергій Володимирович  – посв. №40

5.Бойко Віталій Вікторович  – посв. №84

  1.  

ШКУРЕНКО
Наталія Юріївна

 «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

2

1.Дорош Олександр Олександрович  – посв. №57

2.Варяниця Ігор Леонідович – посв. №86