Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Перелік вакантних посад

Створено: 2016-01-25 18:01:53Оновлено: 2020-08-04 06:36:54

Кам’янська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

- головного спеціаліста відділу з правових питань та захисту прав дітей служби у справах дітей міської ради.


Вимоги до кандидатів: 

вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, знання основних програм роботи на комп’ютері, без вимог до стажу роботи. 

Згідно з чинним законодавством конкурсанти складають іспит у письмовій формі. 

Документи приймаються до 14 серпня 2020 року за адресою: м. Кам’янське, пл. П.Калнишевського, 2, кімн.105, 107.

-  адміністратора відділу муніципальних послуг департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики Кам’янської міської ради.

Вимоги до кандидатів:

-  вища освіта не нижче ступеня бакалавра; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року; вільне володіння державною мовою та користування комп’ютерною технікою в обсягах, необхідних для виконання службових обов’язків.

 Згідно з чинним законодавством конкурсанти складають іспит у письмовій формі.

Документи приймаються до 28 серпня 2020 року включно за адресою: м.Кам’янське, пл.П.Калнишевського, 2, кімн.105, 107.


Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати за телефонами 55-40-21, 55-40-22, 55-40-23 (відділ персоналу міської ради).

Необхідні документи: заповнена особова картка (форма № П-2ДС) з відповідними додатками; фотокартка розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2019 рік (відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»); копія документа, який посвідчує особу; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних), довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).