Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Новини

Школярі Кам’янського пройшли шляхами великого гетьмана Школярі Кам’янського пройшли шляхами великого гетьмана

У Музеї історії міста Кам’янське відбулися «Уроки історії для молоді» присвячені 380-ій річниці від дня народження Івана Степановича Мазепи.

22 березня 2019
Муніципальна гвардія Кам’янського відзначає свою першу річницю Муніципальна гвардія Кам’янського відзначає свою першу річницю

За ініціативою міського голови Андрія Білоусова рік тому у Камянському була створена Муніципальна гвардія. 

22 березня 2019
Нове футбольне поле у Кам’янському відкрили першим поєдинком Нове футбольне поле у Кам’янському відкрили першим поєдинком

Нове футбольне поле у Кам’янському побудували за кошти Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Професійне штучне покриття замовляли спеціально в Німеччині. Відтепер вихованці міської дитячої футбольної школи «Надія» мають сучасні умови для нових досягнень. А відкривали поле першим поєдинком між збірною Дніпропетровської ОДА та командою кам’янських гравців «Надія».

22 березня 2019
У Кам’янському обговорили необхідність оформлення декларацій із сімейними лікарями У Кам’янському обговорили необхідність оформлення декларацій із сімейними лікарями

21 березня у Кам’янському за дорученням міського голови Андрія Білоусова його перший заступник Олександр Чернишов провів нараду щодо необхідності оформлення пацієнтами декларацій з сімейними лікарями. У заході взяли участь фахівці управління охорони здоров’я міської ради, керівники медичних закладів міста, представники підприємств, організацій, закладів та установ.

Рятувальники Кам’янського провели інструктажі з членами виборчих комісій Рятувальники Кам’янського провели інструктажі з членами виборчих комісій

Для забезпечення безпеки громадян під час виборів Президента України, рятувальники відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Кам’янського міського управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели інструктаж для членів виборчих комісій міста.

21 березня 2019
До закінчення етапу подання декларацій залишилось 10 днів До закінчення етапу подання декларацій залишилось 10 днів

Відділ запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами Кам’янської міської ради  нагадує, що 1 квітня 2019 року етап подання декларацій в порядку передбаченому Законом України «Про запобігання корупції»  завершиться.

21 березня 2019
У Кам’янському опікуються утриманням безпритульних тварин У Кам’янському опікуються утриманням безпритульних тварин

Розробити проект і побудувати пункт тимчасового утримання безпритульних тварин у Кам’янському – таке завдання поставив міський голова Андрій Білоусов. 

21 березня 2019
Спорткомплекс міжнародного рівня створюють у Кам’янському Спорткомплекс міжнародного рівня створюють у Кам’янському

Баскетбольний паркет рівня  NBA  та сертифіковані тенісні корти міжнародного зразка. Все – у раніше занедбаній будівлі Кам’янського спортивного комплексу «Прометей». Сучасний і комфортний простір для тренувань створює Дніпропетровська ОДА. Нині роботи – на фініші. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.     

20 березня 2019
У Кам’янському підписали тристоронній Меморандум У Кам’янському підписали тристоронній Меморандум

19 березня у Кам’янському уклали тристоронній Меморандум про співпрацю та порозуміння щодо користування тимчасовим житлом внутрішньо переміщеними особами.

20 березня 2019
Яскравий дитсадок у формі стільників створюють для малюків Кам’янського Яскравий дитсадок у формі стільників створюють для малюків Кам’янського

Сучасний та комфортний дитсадок – поряд із домом. У Кам’янському в розпалі облаштування нового садочка. Його «з нуля» зводить Дніпропетровська ОДА. Там будуть виховуватися 115 хлопчиків та дівчат. Нині підрядники шпаклюють стіни, укладають підлогу. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

20 березня 2019
У Кам’янському обговорили питання утримання безпритульних тварин У Кам’янському обговорили питання утримання безпритульних тварин

Міська влада Кам’янського готова співпрацювати з громадськістю, вести діалог і спільно шукати ефективні способи зниження чисельності безпритульних тварин на вулицях міста.

20 березня 2019
 Програма  заходів у закладах культури міста Кам’янське  з 20 по 27 березня Програма заходів у закладах культури міста Кам’янське з 20 по 27 березня19 березня 2019 План спортивних заходів у Кам’янському з 18 по 24 березня План спортивних заходів у Кам’янському з 18 по 24 березня19 березня 2019 Розвиток дуальної освіти у Кам’янському Розвиток дуальної освіти у Кам’янському

За ініціативою міського центру зайнятості пройшов круглий стіл на тему «Розвиток дуальної освіти в місті Кам’янське». У заході взяли участь представники підприємств та учбових закладів міста.

19 березня 2019
Митці Кам’янського виступили на «Весняній феєрії» Митці Кам’янського виступили на «Весняній феєрії»

З 15 по 17 березня у Дніпрі відбувся VІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Весняна феєрія» в стилі «Паризька весна». У фестивалі взяли участь музиканти, хореографічні колективи, вокалісти, циркові колективи, театри моди.

19 березня 2019
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»