Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Новини

Міський голова Андрій Білоусов запрошує кам’янчан на толоку Міський голова Андрій Білоусов запрошує кам’янчан на толоку20 квітня 2018  Кам’янчанин став чемпіоном з армспорту серед спортсменів з особливими потребами Кам’янчанин став чемпіоном з армспорту серед спортсменів з особливими потребами

З 12 по 15 квітня в Одесі проходив  чемпіонат України з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору.

20 квітня 2018
Кам’янчан запрошують в «Університет третього віку» Кам’янчан запрошують в «Університет третього віку»

У територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Південного району Кам’янського працює «Університет третього віку», спрямований на ознайомлення людей похилого віку з комп’ютерними технологіямибазовими програмами та інтернетом. Заняття проходять на благодійній основі.

20 квітня 2018
Кам`янський міський голова нагороджений грамотою Дніпропетровського обласного центру зайнятості Кам`янський міський голова нагороджений грамотою Дніпропетровського обласного центру зайнятості

20 квітня у Кам'янському пройшла виїзна нарада Дніпропетровської обласної служби зайнятості. У заході взяли участь міський голова Андрій Білоусов, директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова, директори всіх базових центрів зайнятості області та філій.

20 квітня 2018
До Дня охорони праці у Кам’янському відбудеться «гаряча» телефонна лінія До Дня охорони праці у Кам’янському відбудеться «гаряча» телефонна лінія

З 23 по 28 квітня у Кам’янському в рамках відзначення Дня охорони праці в Україні, який проходить під девізом «Захищене і здорове покоління» проводиться «гаряча» телефонна лінія.

20 квітня 2018
Кам’янчан попереджають про небезпеку кліщів Кам’янчан попереджають про небезпеку кліщів

Епідемічна ситуація з хворобою Лайма, яку передають кліщі, в Україні та  Кам’янському з кожним роком ускладнюється. Захворювання характеризується поліморфізмом клінічних проявів, серед яких найбільш характерними є ураження шкіри, нервової системи, опорно-рухового апарату, серця. Несвоєчасна діагностика призводить до появи хронічних форм захворювання (3,5-10,6 % випадків), довготривалої непрацездатності та інвалідизації. 

20 квітня 2018
У Кам`янському пройде панахида за загиблими на виробництві У Кам`янському пройде панахида за загиблими на виробництві

24 квітня об 11.00 у Свято-Миколаївському соборі (вул. Соборна,1).пройде панахида з ушанування пам’яті загиблих на виробництві. Участь у ній візьмуть керівники підприємств міста, де мали місце нещасні випадки зі смертельним наслідком, рідні загиблих на виробництві.

20 квітня 2018
У Кам`янському створять оперативний штаб з попередження пожеж У Кам`янському створять оперативний штаб з попередження пожеж

19 квітня у Кам`янському пройшло чергове засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки, яке очолив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Євген Андрєєв.

20 квітня 2018
Кам`янчан запрошують долучитись до загальноміської толоки Кам`янчан запрошують долучитись до загальноміської толоки

21 квітня у Кам`янському відбудеться масштабний суботник, присвячений Дню довкілля. Учасники акції висаджуватимуть кущі й дерева, прибиратимуть місто від сміття, наводитимуть лад у парках та скверах. Приєднатись до загальноміської толоки запрошуються усі кам`янчани.

19 квітня 2018
У Кам’янському пройшов конкурс дитячих талантів «Міс Аліса – 2018» У Кам’янському пройшов конкурс дитячих талантів «Міс Аліса – 2018»

18 квітня у Палаці культури «Хімік» у Кам’янському пройшов традиційний міський конкурс «Міс Аліса».  Захід проводиться у місті вже більше 20 років. Той факт, що дитячий конкурс стільки років проходить випробування часом з неослабним інтересом, – безперечна заслуга ПК «Хімік».

19 квітня 2018
На легкоатлетичний пробіг у Кам`янське приїдуть спортсмени  з усієї України На легкоатлетичний пробіг у Кам`янське приїдуть спортсмени з усієї України

Цієї суботи, суботи, 21 квітня, у Кам'янському під патронатом міського голови Андрія Білоусова відбудеться традиційний легкоатлетичний пробіг пам'яті К.Р. Патер-Разумовського. Маршрут пролягатиме через центральні вулиці міста. Старт і фініш пробігу – майдан П. Калнишевського. Початок заходу о 12.00.

19 квітня 2018
У Кам’янському пройшла  зустріч з керівниками міських закладів щодо децентралізації опалення У Кам’янському пройшла зустріч з керівниками міських закладів щодо децентралізації опалення

18 квітня у кам’янському Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості імені О. Кошового пройшла чергова зустріч керівництва міської ради з громадянами стосовно децентралізації опалення.

19 квітня 2018
У Кам’янському пройдуть заходи до Дня охорони праці У Кам’янському пройдуть заходи до Дня охорони праці

Щороку 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці. Кам`янський міський голова Андрій Білоусов затвердив план заходів, приурочених до цієї дати.

18 квітня 2018
У Карнаухівці відкрили дитячий садок після реконструкції У Карнаухівці відкрили дитячий садок після реконструкції

18 квітня у селищі Карнаухівка відбулося урочисте відкриття дошкільного навчального закладу №42 «Вербичка». Це єдиний дитячий садок у всьому селищі. До 2016 року заклад працював у режимі перевантаження, адже у ньому утримувалось набагато більше дітей, ніж передбачено нормами.

18 квітня 2018
Кам’янська бібліотека розпочинає новий культурно - просвітницький проект Кам’янська бібліотека розпочинає новий культурно - просвітницький проект

Центральна бібліотека імені Т.Г.Шевченка у Кам’янському розпочинає новий культурно - просвітницький проект «Сусіди». До Кам'янського бібліотекарі запрошуватимуть письменників, громадських діячів, вчених та  митців із сусідніх міст: Дніпра, Кривого Рогу, Верхньодніпровська, Жовтих вод, Нікополя, Новомосковська, Павлограда тощо. А потім і самі організатори поїдуть до «сусідів» обмінюватись досвідом.

18 квітня 2018
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»