Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Новини

«Космічні подорожі» у  Кам’янському «Космічні подорожі» у Кам’янському

У Кам’янському студенти Коледжу фізичного виховання побували в ролі героїв-першовідкривачів нової планети. Правопросвітницьку гру під назвою «Космічні подорожі» організували для дітей фахівці  місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Заводського районного відділу філії державної установи «Центр пробації» в рамках міської інформаційно-профілактичної акції «Вибір за тобою!», організація якої здійснюється відділом спорту та молоді департаменту з гуманітарних питань міської ради.

15 листопада 2018
Кам`янський міський голова  вирішив питання отримання лімітів на газ Кам`янський міський голова вирішив питання отримання лімітів на газ

Кам'янський міський голова Андрій Білоусов з 12 листопада знаходився у Києві з метою остаточного вирішення питання отримання лімітів на газ для Дніпровської ТЕЦ. 

15 листопада 2018
У Кам’янському реконструюють півстолітній спорткомплекс «Прометей» У Кам’янському реконструюють півстолітній спорткомплекс «Прометей»

У Кам’янському в розпалі реконструкція спорткомплексу «Прометей». Наразі роботи ведуться на тенісних кортах – критому та відкритих. За словами підрядників, покриття на них буде, як на найсучасніших тенісних аренах світового рівня. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко. 

15 листопада 2018
Рятувальники Кам’янського провели екскурсію для дівчат  з вивчення  предмета «Захист Вітчизни» Рятувальники Кам’янського провели екскурсію для дівчат з вивчення предмета «Захист Вітчизни»

Рятувальники 7 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели пізнавально-профілактичний захід для учениць базового навчального закладу з вивчення предмета «Захист Вiтчизни» (Основи медичних знань), який створено на базі академічного ліцею № 15 міста Кам’янське.

15 листопада 2018
У Кам’янському відзначать День Гідності та Свободи У Кам’янському відзначать День Гідності та Свободи

Розпорядженням міського голови Андрія Білоусова затверджено заходи з організації та відзначення в Кам’янському Дня Гідності та Свободи.

14 листопада 2018
У Кам’янському визначили переможців бібліотечного квесту У Кам’янському визначили переможців бібліотечного квесту

У січні 2018 року в Кам’янському стартував авторський проект «Ключі до серця», який розробила фахівець Центральної бібліотеки для дітей  Інна Табакова.

14 листопада 2018 У Кам’янському пролунають сирени оповіщення У Кам’янському пролунають сирени оповіщення

28 листопада 2018 року о 13 годині 55 хвилин в Кам’янському буде проведено перевірку централізованої  системи  оповіщення населення із включенням електросирен та передачею мовного повідомлення в ефірних засобах масової інформації.

14 листопада 2018
Вихователі Кам’янського пізнавали прийоми мнемотехніки Вихователі Кам’янського пізнавали прийоми мнемотехніки

Ефективність використання прийомів мнемотехніки в роботі з дітьми передшкільного віку представив у Кам’янському педагогічний колектив дошкільного відділення НВК №3 на семінарі для вихователів, які проходять курси підвищення кваліфікації на базі нашого міста.

14 листопада 2018
Кам’янський фольклорний етногурт став лауреатом  фестивалю «Дивограй-2018» Кам’янський фольклорний етногурт став лауреатом фестивалю «Дивограй-2018»

10 листопада у місті Дніпро відбувся  ХVІІ відкритий фестиваль-конкурс «Дивограй-2018». Кам’янське представляв фольклорний етногурт «Щебетушки» (керівник Миронова О.А.) Лівобережної школа мистецтв. 

13 листопада 2018
«Зустріч талантів» у Кам’янському «Зустріч талантів» у Кам’янському

«Людина починається з добра» – ці слова великого педагога, ученого, письменника Василя Олександровича Сухомлинського стали лейтмотивом шкільного свята «Зустріч талантів», що відбулося в СЗШ №23 у рамках звітної супервізії досвіду вчителів української мови і літератури  Кондрашевої С.І., Конопки Т.І. та Тринадцятко Т.О.

13 листопада 2018
Програма заходів у закладах культури Кам’янського з 14 по 21 жовтня Програма заходів у закладах культури Кам’янського з 14 по 21 жовтня13 листопада 2018 Завершується будівництво стадіону футбольної школи «Надія» в Кам’янському Завершується будівництво стадіону футбольної школи «Надія» в Кам’янському

Стадіон дитячо-юнацької футбольної школи «Надія» в Кам’янському майже готовий до експлуатації. На футбольному полі вже зеленіє штучне покриття, баскетбольний та волейбольний майданчики чекають на спортивне обладнання, облаштовують воркаут-зону та територію для скейтбордингу. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

13 листопада 2018
План спортивних заходів у Кам’янському з 12 по 18 листопада План спортивних заходів у Кам’янському з 12 по 18 листопада13 листопада 2018 У Кам’янському пройде Кубок міста з карате У Кам’янському пройде Кубок міста з карате

17 листопада у Кам’янському в спортивному комплексі «Вікінг» (вулиця Колеусівська, 3) пройде Кубок міста з традиційного карате-до.

13 листопада 2018
У закладах освіти Кам’янського заборонено отримувати благодійні внески  у готівковій формі У закладах освіти Кам’янського заборонено отримувати благодійні внески у готівковій формі

З метою забезпечення прозорості та інформаційної відкритості  отримання закладами освіти благодійних внесків та відповідно до Закону України «Про освіту» Кам’янський міський голова Андрій Білоусов видав розпорядження про заборону отримання освітніми закладами благодійних внесків у готівковій формі.

12 листопада 2018
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»