Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Новини

У Кам’янському відзначили Міжнародний день миру У Кам’янському відзначили Міжнародний день миру

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, і земля не здригається від страшних вибухів. Щороку 21 вересня у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру – свято, що закликає всіх не лише задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі.  

24 вересня 2018
План спортивних заходів у Кам’янському   з 24 по 30 вересня План спортивних заходів у Кам’янському з 24 по 30 вересня24 вересня 2018 У Кам’янському пройдуть автомобільні  перегони «Time Attack» У Кам’янському пройдуть автомобільні перегони «Time Attack»

Пілоти з усієї України вперше будуть змагатися з часом  на новій трасі у Кам'янському. 30 вересня о 12:00 відбудуться перші змагання Кубку Єдності на цій локації.

24 вересня 2018
Кам’янчан запрошують на медові ярмарки Кам’янчан запрошують на медові ярмарки

28 та 29 вересня у Кам’янському відбудуться ярмарки з продажу меду та продуктів бджільництва. Відповідне розпорядження видав міський голова Андрій Білоусов.

24 вересня 2018
У Кам’янському змагались найсильніші У Кам’янському змагались найсильніші

22 вересня у Кам’янському відбувся Кубок міста з армліфтингу. Змагання пройшли на базі спорткомплексу «Вікінг» за підтримки профспілки «Металістів» ПАТ «ДМК».

24 вересня 2018
Активних студентів Кам’янського запрошують взяти участь у конкурсі Активних студентів Кам’янського запрошують взяти участь у конкурсі

Освітній Дім прав людини в Чернігові в межах Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» оголошує конкурс для активних студентів-лідерів на участь у Школі з прав людини для лідерів студентського самоврядування.

24 вересня 2018
Вітання міського голови Андрія Білоусова з Днем машинобудівника Вітання міського голови Андрія Білоусова з Днем машинобудівника21 вересня 2018 У Кам’янському пройшов семінар щодо запобігання корупції У Кам’янському пройшов семінар щодо запобігання корупції

21 вересня громадська організація «Легітимація основних свобод» у партнерстві з громадською організацією «Народний захист» та Асоціацією «Правозахист» провели у Кам’янській міській раді семінар «Конфлікт інтересів як механізм запобігання корупції».

21 вересня 2018
«Центр молодіжних ініціатив» у Кам’янському розпочав роботу «Центр молодіжних ініціатив» у Кам’янському розпочав роботу

З  метою розвитку мережі сучасних центрів для молоді, створення відповідних умов для громадської діяльності та на підтримку молодіжних ініціатив, на серпневій сесії рішенням Кам’янської міської ради було утворено комунальну установу «Центр молодіжних ініціатив». 

21 вересня 2018
Медико-санітарній частині №8 у Кам’янському виповнюється 70 років Медико-санітарній частині №8 у Кам’янському виповнюється 70 років

23 вересня кам’янська спеціалізована  медико-санітарна частина №8 (колишня 61-ша) відзначить 70-річчя. З ювілейною датою колектив закладу привітав міський голова Андрій Білоусов.

21 вересня 2018
Для рятувальників Кам’янського провели заняття школи підвищення оперативної готовності Для рятувальників Кам’янського провели заняття школи підвищення оперативної готовності

Гасіння пожежі та порятунок людей – справа надзвичайно складна. Вона потребує від особового складу пожежно-рятувальних підрозділів професійної майстерності, вміння працювати в умовах психологічних та фізичних навантажень. Такі вміння і навики досягаються шляхом невпинних тренувань аби дії кожного з рятувальників були доведені до автоматизму.

21 вересня 2018
Навчання для літніх кам’янчан в «Університеті третього віку» Навчання для літніх кам’янчан в «Університеті третього віку»

Територіальний центр Південного району Кам’янського підтримує активну життєву позицію, оптимізм та енергійність кам’янчан,  які знаходяться на пенсії. Громадяни похилого віку своїм прикладом доводять, що пенсія – це не кінець життя, а тільки початок. Саме тоді настає золотий час для втілення усіх своїх мрій, планів та задумів. А ще вони відкриті для нових знайомств, подорожей та безперервного навчання протягом усього життя.

21 вересня 2018
Кам’янчан попереджають про небезпеку сказу Кам’янчан попереджають про небезпеку сказу

У Кам’янському склалася напружена ситуація зі сказу. В останні роки  на території міста і приміських територіях реєструються хворі на сказ тварини.  У вересні 2018 року зареєстровано вогнище сказу домашньої тварини з лабораторно підтвердженим діагнозом (собака породи кокер-спанієль). Всі особи, що контактували з собакою проходять антирабічне лікування з метою запобігання захворювання на сказ.

21 вересня 2018
Армліфтери Кам’янського змагатимуться за Кубок міста Армліфтери Кам’янського змагатимуться за Кубок міста

22 вересня у спорткомплексі «Viking» (вулиця Колеусівська, 3) відбудеться Кубок Кам’янського з армліфтингу.  

20 вересня 2018
У Кам’янському продовжено конкурс на кращий гімн міста У Кам’янському продовжено конкурс на кращий гімн міста

З метою збереження й примноження історичних та культурних традицій, виховання у громадян почуття патріотизму та гордості за своє місто та у зв’язку з перейменуванням міста Дніпродзержинськ на Кам’янське, міська рада проводить конкурс з відбору проекту гімну міста.

20 вересня 2018
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»