Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Новини

У Кам`янському підписано Меморандум про співпрацю у сфері подолання епідемії ВІЛ/СНІДу У Кам`янському підписано Меморандум про співпрацю у сфері подолання епідемії ВІЛ/СНІДу

Керівництво Кам’янського, медичні заклади міста та організація «Благодійне товариство «Мережа» м. Кривий Ріг» об'єднують зусилля у сфері протидії епідемії ВІЛ/СНІДу.

23 січня 2019
У Кам’янському обговорили питання гендерної рівності У Кам’янському обговорили питання гендерної рівності

22 січня у Кам’янському пройшов цікавий тренінг на тему: «Роль молоді у подоланні гендерних стереотипів та дискримінації», у якому взяли участь члени Молодіжної ради міста. Захід було організовано Кам’янським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з департаментом з гуманітарних питань міської ради (відділ спорту та молоді) та фахівцями Централізованої бібліотечної системи міста.

23 січня 2019
У Кам’янському пройшло засідання виконавчого комітету У Кам’янському пройшло засідання виконавчого комітету

23 січня міський голова Андрій Білоусов провів чергове засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради.

23 січня 2019
У Кам’янському вручили нагороди матерям-героїням У Кам’янському вручили нагороди матерям-героїням

23 січня, відкриваючи чергове засідання виконавчого комітету міської ради, Кам’янський міський голова Андрій Білоусов вручив нагороди шести кам’янчанкам.

23 січня 2019
Кам’янчанам пропонують взяти участь у конкурсі громадських проектів Кам’янчанам пропонують взяти участь у конкурсі громадських проектів

З 25 лютого у Кам’янському розпочнеться прийом проектів бюджету участі. Кожен мешканець міста віком від 14 років може взяти участь у конкурсі. Проекти, які отримають найбільшу підтримку від кам`янчан, будуть реалізовані вже у 2019 році.

23 січня 2019
У Кам’янському розпочато відбір кандидатів на призначення міської стипендії обдарованим спортсменам У Кам’янському розпочато відбір кандидатів на призначення міської стипендії обдарованим спортсменам

Департамент з гуманітарних питань Кам’янської міськради розпочав прийом документів щодо призначення стипендії провідним та обдарованим спортсменам Кам’янського.

23 січня 2019
Молодь Кам’янського започаткувала флешмоб до Дня Соборності Молодь Кам’янського започаткувала флешмоб до Дня Соборності

Молодіжна рада Кам’янського провела флешмоб з нагоди 100-річчя з дня підписання «Акту Злуки» та Дня Соборності України.

22 січня 2019
День Соборності України відзначили в Кам`янському День Соборності України відзначили в Кам`янському

22 січня у Кам'янському відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку з нагоди Дня Соборності України.

22 січня 2019
Душевне тепло та гарний настрій: у Кам’янському відзначили День обіймів Душевне тепло та гарний настрій: у Кам’янському відзначили День обіймів22 січня 2019 Програма заходів у закладах культури Кам’янського з 23 по 30 січня Програма заходів у закладах культури Кам’янського з 23 по 30 січня22 січня 2019 Рятувальники Кам’янського провели акцію до Дня обіймів Рятувальники Кам’янського провели акцію до Дня обіймів

21 січня з нагоди Міжнародного дня обіймів рятувальники Кам’янського провели акцію «Служба порятунку завжди поруч!».

22 січня 2019
Вітання Кам’янського міського голови Андрія Білоусова з Днем соборності України Вітання Кам’янського міського голови Андрія Білоусова з Днем соборності України22 січня 2019 У Кам’янському розпочав роботу інклюзивно-ресурсний центр «Надія» У Кам’янському розпочав роботу інклюзивно-ресурсний центр «Надія»

З 16 січня у Кам’янському працює інклюзивно-ресурсний центр «Надія» (директор –Світлана Бурчак).

21 січня 2019
Більше 170 громадян відвідали «Університет ІІІ віку» у Кам’янському Більше 170 громадян відвідали «Університет ІІІ віку» у Кам’янському

У 2018 році в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Південного району було відкрито «Університет ІІІ віку». У закладі функціонує 4 факультети: «Чудове дозвілля», «Школа комп’ютерної грамотності», факультет юридичних питань, «Секрети довголіття».  За минулий рік університет відвідали 179 кам’янчан.

21 січня 2019
У Кам’янському пройшли змагання з шашок серед спортсменів з особливими потребами У Кам’янському пройшли змагання з шашок серед спортсменів з особливими потребами

17 січня у Кам’янському на спортивній базі по проспекту Конституції,2а пройшли змагання з шашок серед спортсменів з інвалідністю.

21 січня 2019
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»