Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Новини

Міський голова Андрій Білоусов вітає мешканців міста зі святом Богоявлення Господнього Міський голова Андрій Білоусов вітає мешканців міста зі святом Богоявлення Господнього19 січня 2018 У Кам’янському відбувся конкурс фортепіанних ансамблів У Кам’янському відбувся конкурс фортепіанних ансамблів

17 січня у Кам’янському музичному коледжі пройшов міський (відкритий) конкурс фортепіанних ансамблів учнів шкіл естетичного виховання. Конкурс проводився за підтримки відділу культури департаменту з гуманітарних питань Кам’янської міської ради.

19 січня 2018
Ветерани Південного району Кам’янського звітували про свою діяльність Ветерани Південного району Кам’янського звітували про свою діяльність

18 січня в адміністрації Південного району відбувся пленум районної організації ветеранів України, на якому були підведені підсумки роботи організації у 2017 році.

19 січня 2018
У Кам`янському музичному коледжі пройшов обласний семінар для педагогів У Кам`янському музичному коледжі пройшов обласний семінар для педагогів

16 січня на базі Кам'янського музичного коледжу в рамках проведення педагогічних читань для викладачів дитячих музичних шкіл  регіону відбувся семінар на тему: «Проблеми розвитку музичного слуху на уроках сольфеджіо в дитячих музичних школах».

19 січня 2018
У кам’янському клубі «Бібліознайки» пройшла цікава зустріч У кам’янському клубі «Бібліознайки» пройшла цікава зустріч

Днями літературну вітальню «Казкові подарунки Шарля Перро» відвідали у Центральній бібліотеці для дітей Кам’янського  учні молодших класів колегіуму №16.

18 січня 2018
Музиканти з Кам’янського посіли перше місце на міжнародному фестивалі-конкурсі Музиканти з Кам’янського посіли перше місце на міжнародному фестивалі-конкурсі

Під час різдвяних свят у місті Миргород (Полтавська область) пройшов міжнародний фестиваль-конкурс «Різдвяна коляда».

18 січня 2018
Кам’янчан закликають дотримуватися правил безпеки на Водохреща Кам’янчан закликають дотримуватися правил безпеки на Водохреща

Рятувальники Кам’янського нагадують мешканцям правила безпеки під час святкування Хрещення Господнього.

18 січня 2018
Кам`янський міський голова провів робочу нараду з реконструкції Палацу тенісу СК «Прометей» Кам`янський міський голова провів робочу нараду з реконструкції Палацу тенісу СК «Прометей»

Будівля Палацу тенісу в Кам'янському експлуатується з 1973 року. За весь цей час тут не було жодного капітального ремонту. Цього року завдяки підтримці губернатора Дніпропетровської області Валентина Резніченко з обласного бюджету виділено кошти на проведення масштабної реконструкції будівлі.

18 січня 2018
Міський голова провів робочу нараду щодо відзначення Хрещення Господнього у Кам’янському Міський голова провів робочу нараду щодо відзначення Хрещення Господнього у Кам’янському

17 січня під керівництвом Кам’янського міського голови Андрія Білоусова відбулася робоча нарада з питань проведення масових заходів в день святкування Водохреща.

17 січня 2018
Кам`янський міський голова зустрівся з представниками  громадської організації «Патріот-2015» Кам`янський міський голова зустрівся з представниками громадської організації «Патріот-2015»

17 січня відбулася робоча зустріч міського голови Андрія Білоусова з керівництвом громадської організації «Патріот-2015», яка представляє інтереси учасників антитерористичної операції. Подібні наради з ініціативи міського голови проходять щомісяця. На них піднімаються значущі для учасників АТО питання, з якими вони найчастіше звертаються в організацію, а також вирішуються поточні завдання.

17 січня 2018
Кам’янська бібліотека нагородила своїх кращих соціальних партнерів Кам’янська бібліотека нагородила своїх кращих соціальних партнерів

Днями у затишній зеленій залі юнацького відділу Центральної міської бібліотеки імені Т.Г. Шевченка пройшла церемонія «Преміум-партнер бібліотеки – 2017». Були запрошені найактивніші партнери, вірні друзі і постійні читачі бібліотеки.

17 січня 2018
Кам’янське відзначить День Соборності України Кам’янське відзначить День Соборності України

22 січня о 10.00 у Кам’янському відбудеться покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку з нагоди Дня Соборності України. Нараду з питання організації заходу провела 17 січня заступник міського голови, керуючий справами виконкому міської ради Тетяна Завгородня.

17 січня 2018
Навчальне відділення центру зайнятості у Кам’янському прийматиме 200 слухачів на рік Навчальне відділення центру зайнятості у Кам’янському прийматиме 200 слухачів на рік

16 січня у Кам'янському відбулось урочисте відкриття відділення центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Створення в одному із найбільших промислових міст області такого відділення обумовлено  гострою потребою ринку праці в регіоні.

17 січня 2018
На дорогах Кам`янського цілодобово працює спецтехніка На дорогах Кам`янського цілодобово працює спецтехніка

З приходом зими питання утримання доріг стає першочерговим. На початку поточного тижня в Кам'янському випав перший сніг. І відразу ж у місті почали оперативно посипати дороги піщано-сольовою сумішшю. Натепер на дорогах цілодобово працює 19 одиниць спецтехніки.

17 січня 2018
Молодих кам’янчан запрошують на навчання до Української Академії Лідерства Молодих кам’янчан запрошують на навчання до Української Академії Лідерства

Розпочато набір випускників шкіл або спеціалізованих закладів середньої освіти, віком 16-18 років, на навчання до Української Академії Лідерства, яке розпочнеться у вересні 2018 року.

17 січня 2018
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»