Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Новини

  ДМК: капремонти повітронагрівачів ДМК: капремонти повітронагрівачів

На Дніпровському МК (ДМК, м Кам'янське) проводяться капітальні ремонти двох повітронагрівачів ДП​-9 і 12. Обидва ремонти - другого розряду, виконуються без виводу доменних печей з експлуатації.

01 квітня 2020
ДМК інвестує 1,2 мільона гривень у ремонт газопроводу ДМК інвестує 1,2 мільона гривень у ремонт газопроводу

На Дніпровському меткомбінаті приступили до капітального ремонту газопроводу Ду-1220, що забезпечує безперебійне транспортування коксо-доменно-природної газової суміші до виробничих цехів підприємства.

01 квітня 2020
Як передати показання лічильників під час карантину Як передати показання лічильників під час карантину

Початок нового місяця – саме час зафіксувати дані газового лічильника. Передати показання необхідно з 1 по 5 число. Зробити це можна дистанційно за допомогою онлайн-сервісів, кажуть в АТ «Дніпропетровськгаз», що особливо важливо у період карантину. Адже під час загрози поширення коронавірусу, медики радять не виходити з дому.

01 квітня 2020
На Середньодніпровській ГЕС розпочато реконструкцію найстарішого гідроагрегату На Середньодніпровській ГЕС розпочато реконструкцію найстарішого гідроагрегату

Днями у рамках проєкту реабілітації гідроелектростанцій на Середньодніпровській ГЕС у реконструкцію виведено гідроагрегат №1, повідомляє  ПрАТ «Укргідроенерго».

01 квітня 2020
На Дніпропетровщині назвали 18 госпітальних баз для лікування COVID-19 . На Дніпропетровщині назвали 18 госпітальних баз для лікування COVID-19 .

Обласний штаб протидії коронавірусу визначив 18 госпітальних баз, які в разі необхідності прийматимуть хворих на коронавірус. 12 з них вже затвердило Міністерство охорони здоров’я України, ще 6 мають погодити найближчим часом. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

01 квітня 2020
На Дніпропетровщині з’явиться Інститут культури На Дніпропетровщині з’явиться Інститут культури

Депутати обласної ради на онлайн-сесії проголосували за реорганізацію шляхом приєднання Дніпропетровського театрально-художнього коледжу до Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв. Новий коледж об’єднає спеціалізації обох закладів, виключить дублюючі, а також відкриє нову: «Проектний менеджмент у культурі».

01 квітня 2020
В Кам`янському завершився опалювальній сезон В Кам`янському завершився опалювальній сезон

З метою зменшення витрат природного газу теплопостачальних підприємств міста на потреби опалення, згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 16.12.2010 №511, виконавчий комітет Кам’янської міської ради ухвалив рішення №112 від 30.03.2020 року «Про припинення постачання теплової енергії в 2020 році».

01 квітня 2020
Міністерство культури та інформаційної політики: інформація щодо богослужінь та обрядових заходів під час карантину Міністерство культури та інформаційної політики: інформація щодо богослужінь та обрядових заходів під час карантину

У зв’язку із складною епідеміологічною ситуацією в Україні, встановленням карантину та з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, а також для реалізації заходів, спрямованих на локалізацію спалахів коронавірусної інфекції – релігійним організаціям було рекомендовано Державною комісією долучитися до трансляції богослужінь в он-лайн режимі та за допомогою аудіовізуальних ЗМІ.

31 березня 2020
Нові рекомендації для Кам`янського в умовах карантину визначили на засіданні спеціального штабу. Нові рекомендації для Кам`янського в умовах карантину визначили на засіданні спеціального штабу.

31 березня під керівництвом Кам'янського міського голови Андрія Білоусова відбулось чергове засідання штабу для прийняття оперативних рішень під час пандемії коронавірусу Соvid-2019.

31 березня 2020
Як передати показання електролічильника під час карантину? Як передати показання електролічильника під час карантину?

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO піклується про своїх клієнтів і пропонує зручні сервіси для дистанційної передачі показань лічильника, що особливо актуально у період карантину. Повідомити дані мешканцям Дніпропетровщини необхідно з 1 по 5 квітня.

31 березня 2020
Уряд ухвалив рішення про обов’язкову обсервацію прибулих із-за кордону Уряд ухвалив рішення про обов’язкову обсервацію прибулих із-за кордону30 березня 2020 З обласного бюджету на боротьбу з коронавірусом виділили ще 195 млн грн З обласного бюджету на боротьбу з коронавірусом виділили ще 195 млн грн

На Дніпропетровщині на боротьбу з коронавірусом виділили ще 195 млн грн. Таке рішення прийняли на сесії обласної ради, повідомив голова ОДА Олександр Бондаренко.

31 березня 2020
Управління молоді та спорту міської ради інформуєпро  проведення спортивного челенджу - конкурсу під час карантину. Управління молоді та спорту міської ради інформуєпро проведення спортивного челенджу - конкурсу під час карантину.

Спортсмени проводять тренування онлайн у соціальних мережах та закликають кам’янчан підтримувати фізичну форму вдома.

23 березня 2020
На Дніпропетровщині визначили госпітальні бази для лікування пацієнтів з коронавірусом На Дніпропетровщині визначили госпітальні бази для лікування пацієнтів з коронавірусом

На Дніпропетровщині визначили 17 госпітальних баз, де лікуватимуть пацієнтів з ускладненнями від коронавірусу. Про це сповістив голова Дніпропетровської облдержадміністрації  Олександр Бондаренко.

30 березня 2020
Якщо любиш музику… Якщо любиш музику…

  Вітаємо Галіну Марію – ученицю IV класу фортепіанного відділу (викладач  Зубріліна К.Ю.)  з перемогою у дистанційному Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Весняний зорепад» (22.03.2020р м.Київ), який відбувся за підтримки Міністерства культури України, Національної спілки композиторів України  та Департаменту культури КМДА.

30 березня 2020
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»