Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Новини

Програма спортивно-масових заходів у Кам’янському з 22 по 29 травня Програма спортивно-масових заходів у Кам’янському з 22 по 29 травня21 травня 2019 Програма заходів у закладах культури міста Кам’янське з 22 по 29 травня Програма заходів у закладах культури міста Кам’янське з 22 по 29 травня21 травня 2019 Переможці бюджету участі будуть визначені окремо у кожній із сфер Переможці бюджету участі будуть визначені окремо у кожній із сфер

20 травня відбулося засідання Координаційної ради з питань впровадження партиципаторного бюджетування (бюджету участі), яке вплинуло на підхід до визначення проектів-переможців.

21 травня 2019
У Кам’янському встановлюють нові дитячі майданчики У Кам’янському встановлюють нові дитячі майданчики

За дорученням міського голови Андрія Білоусова протягом 2019 року на території Кам’янського встановлять 46 дитячих майданчиків.

21 травня 2019
Кам’янський міський голова вручив нагороди фіналістам футбольного турніру Кам’янський міський голова вручив нагороди фіналістам футбольного турніру

У Кам’янському завершився триденний турнір «Кубок з футболу народного депутата України Олександра Дубініна» серед дітей 2009 року народження. У ньому брали участь 12 команд з Дніпра, Одеси, Полтави, Харкова та Кам'янського. Турнір проходив за підтримки Кам’янського міського голови Андрія Білоусова.

21 травня 2019
Як стати успішним волонтером навчали у Кам’янському Як стати успішним волонтером навчали у Кам’янському

За сприянням міського голови Андрія Білоусова у Кам’янському пройшов навчальний тренінги Школи волонтерства. Організатором заходу виступав Центр молодіжних ініціатив міської ради за підтримки голови адміністрації Південного району Світлани Колісніченко.

21 травня 2019
Театральне свято у Кам’янському Театральне свято у Кам’янському

17 травня у Кам’янському відбулося урочисте відкриття XI Міжнародного театрального фестивалю «Класика сьогодні». Протягом тижня артисти театрів з семи країн світу – Туреччини, Польщі, Грузії, Литви, Азербайджану, США та України гратимуть вистави на сцені Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки.

21 травня 2019
Ніч в музеї історії Кам’янського: як музейники відзначили своє професійне свято Ніч в музеї історії Кам’янського: як музейники відзначили своє професійне свято

18 травня святкується Міжнародний день музеїв. У Кам’янському професійне свято фахівці музею історії міста відзначили унікальним театралізованим дійством «Ніч музеїв – 2019. Елементи».

20 травня 2019
Міський голова Андрій Білоусов вітає банківських працівників Кам’янського з професійним святом Міський голова Андрій Білоусов вітає банківських працівників Кам’янського з професійним святом20 травня 2019 У Кам’янському відзначили День Європи У Кам’янському відзначили День Європи

17 травня у Кам’янському відзначили День Європи. Традиційно святкові заходи проходили на майдані Петра Калнишевського за участю міського Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки, навчальних закладів та творчих колективів міста.

20 травня 2019
Спортивною естафетою вшанували пам’ять загиблих героїв Кам’янського Спортивною естафетою вшанували пам’ять загиблих героїв Кам’янського

18 травня у Кам’янському пройшла спортивна естафета під девізом «Біжімо та пам’ятаємо» на честь героїв нашого міста, які загинули під час бойових дій на сході країни. Пам’ятний захід проходив за підтримки міського голови Андрія Білоусова.

20 травня 2019
У Кам’янському стартував футбольний сезон - 2019 У Кам’янському стартував футбольний сезон - 2019

17 травня на новому стадіоні «Надія» відбулося відкриття щорічного спортивного турніру «Кубок відкриття футбольного сезону–2019». Змагання проходили за підтримки Кам’янського міського голови Андрія Білоусова.

20 травня 2019
Вітання Кам’янського міського голови Андрія Білоусова з Міжнародним днем музеїв Вітання Кам’янського міського голови Андрія Білоусова з Міжнародним днем музеїв18 травня 2019 Кам’янський міський голова підписав меморандум про співпрацю з IFC Кам’янський міський голова підписав меморандум про співпрацю з IFC

17 травня в Києві між Кам’янською міською радою в особі міського голови Андрія Білоусова і Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) підписано Меморандум про співпрацю. Мета угоди – подальша співпраця міста та IFC в питаннях розвитку міської інфраструктури.

17 травня 2019
У Кам’янському вшанували пам’ять жертв політичних репресій У Кам’янському вшанували пам’ять жертв політичних репресій

Наприкінці травня Україна вшановує пам'ять жертв політичних репресій. Напередодні жалобної дати у Кам’янському відбулася церемонія покладання квітів до меморіального знака «Пам’яті жертв незаконних репресій 30–50-х років».  

17 травня 2019
Сторінки   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »»