Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Двох кам’янчан запропоновано нагородити за заслуги перед містом

10 січня у Кам’янському під керівництвом заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Тетяни Завгородньої відбулось засідання комісії для попереднього розгляду питань про нагородження.

«До нас звернулося керівництво Дніпровського металургійного  комбінату з пропозицією відзначити нагрудними знаками «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня двох працівників ДМК», – зазначила Тетяна Завгородня. –Це керівник інвестиційних проектів і програм управління капітального будівництва комбінату Андрій Бажан та агломератник агломераційного цеху№2 Андрій Повар».

Члени комісії одноголосно підтримали пропозицію. Незабаром кандидатури нагороджуваних розгляне виконком міської ради.

Склад комісії для попереднього розгляду питань про нагородження затверджено розпорядженням міського голови від 03.06.2013 №138-р з метою забезпечення єдиного підходу до розгляду питань про нагородження, впровадження принципів відкритості, гласності та прозорості та залучення громадськості до процесу нагородження. Нагородження міськими відзнаками відбувається відповідно до рішення міської ради від 14.07.2000 №215-11/XXIII «Про затвердження міських відзнак - нагрудних знаків «Відзнака міського голови», «За заслуги перед містом», «Почесний громадянин міста» (зі змінами, внесеними рішенням міської ради від 20.12.2006 №84-07/V).

 

10 січня 2018