Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Музей історії Кам’янського підготував велику різдвяну програму

7 січня у музеї історії міста відбулося традиційне дійство «Різдво у музеї».

Майстер-класи, що проходили у закладі цього дня, викликали значний інтерес серед кам`янчан. І дорослі, і діти брали участь у виготовленні Дідуха – українського символу роду і врожаю. Майстер-клас з петриківського розпису, як і плетіння Дідуха, проводила заслужений майстер народної творчості Наталя Рибак, спілкування з якою завжди викликає гаму приємних емоцій. А майстриня з Дніпра Лариса Шевцова провела майстер-клас з виготовлення традиційної ляльки-мотанки, яку з радістю робили і діти, і дорослі жінки.

О 16 годині почалася головна подія дня – Різдвяні вечорниці, в рамках яких відкривалася художня виставка «Різдво Христове 2018». Директор музею Наталія Буланова, привітавши усіх присутніх зі святом, нагадала про українських захисників, завдяки яким стають можливими подібні свята.

До урочистостей у музеї долучився голова Заводської районної адміністрації Юрій Лисяк, який теж звернувся до громади з вітальним словом.

Також гостей і учасників свята своїм співом вітали учні СЗШ № 28 – ансамбль «Співаночка» та дует Любові Писаренко і Сергія Шаповала, який виконав українську колядку 1946 року.

Заключним акордом колядницької концертної програми став потужний виступ хору «Кантикум Новум» (керівник – Альберт Роже), після чого усі присутні були запрошені на виставку.

10 січня 2018