Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Різдвяний вечір у театрі Кам’янського

Для багатьох жителів нашого міста стало доброю традицією щорічно відзначати Різдво разом з театром. А для артистів, танцюристів, музикантів, режисерів, художників різдвяний концерт  – це  найважливіша перша прем'єра в новому році.

«Добрий вечір» – таку просту назву придумали в театрі для святкової концертної програми. І дійсно, адже Різдво Христове – це свято любові і милосердя, коли людські серця відкриваються для радості і добра. Саме в ці дні, як сказав Максим Монастирський, чиє перебування на сцені в ролі ведучого концерту стало безсумнівною удачею, наші душі розкриті в очікуванні чудес. І саме з Різдва починаються святки низка зимових свят, які завершуються Водохрещам. Протягом цих днів в давні часи українці вітали один одного з Різдвом, ходили по домівках сусідів з колядками та щедрівками, бажали господарям хорошого врожаю, щедрого року, багатства і благополуччя.

Не випадково і нинішній концерт почався з українських обрядових пісень і танців. Зробити цей вечір по-справжньому добрим допомогли талановиті співочі артисти: заслужена артистка України Світлана Комарова, Наталія Шарай, Євген Босенко, Дмитро Сороколат, Віктор і Дмитро Назаренки та інші. Здивувала глядачів і талановита актриса Вероніка Польова виконана нею обрядова пісня вразила особливим, «горловим» співом.

На святковий концерт завітали заступник міського голови Владислав Мелешко та директор департаменту з гуманітарних питань міської ради Тетяна Онищенко. Також усіх присутніх привітав з Різдвом Архієпископ Кам’янський і Царичанський Володимир.

Приємно, що плеяда широко відомих публіці обдарованих вокалістів останнім часом поповнилася новими іменами – Ольги Онискевич, Олександри Івлюшкіної, Вікторії Тютюренко. Окрасою концерту і відкриттям для багатьох став і дивовижно гарний баритон ЮріяСуббота. А Євген Босенко зірвав овації слухачів приголомшливим виконанням синглу з рок-опери «Ісус Христос суперзірка» Е.Л.Уеббера і Т.Райса. Дуже зворушливо виглядали номери за участю юних вихованців балетної студії при театрі і вокальної групи дитячої театральної студії «Гармонія».

Втім, перераховувати яскраві номери можна довго, оскільки режисер програми постарався врахувати найрізноманітніші смаки. І якщо в першому відділенні концерту переважали ліричні, натхненні танцювальні композиції та вокальні номери, то в другому можна було почути і запальну музику в стилі рок, і сучасну українську пісню.

А хіба був би можливий настільки чарівний вечір без живої музики оркестру під керуванням Євгена Курова і неповторного дуету скрипалів Олександра і Юлії Володіних? Свої оригінальні, яскраві візерунки в барвисте «полотно» концерту вплели і артисти балету (балетмейстер Наталія Клішина). Особливо порадував жартівливий танець на мотив української народної пісні «Ой під вишнею». Заключним «акордом» програми став залп хлопавок з «водоспадом» блискучої новорічної мішури.

10 січня 2018