Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському планують втілити низку екопроектів

Програма соціально-економічного та культурного розвитку Кам’янського на 2018 рік передбачає реалізацію кількох природоохоронних проектів.

Загальним результатом цієї роботи має стати зниження обсягів забруднюючих речовин, які потрапляють у стічні води на 4,5%; скорочення відходів у сховищах промислового складування – на 4,6%; ліквідацію несанкціонованих звалищ; продовження реалізації проекту з екологічно безпечного зберігання відходів і ліквідації шламонакопичувачів в балці Ясиновій з обсягом фінансування 30 млн. грн. з державного бюджету.

У 2018 році заплановано здійснити кілька природоохоронних заходів за рахунок коштів міського Фонду охорони навколишнього природного середовища. Це, зокрема, створення системи комплексного екологічного моніторингу міста, селищ Таромського і Сухачівка, на території впливу хвостосховищ (радіоактивних відходів колишнього ПХЗ) –  з обсягом фінансування 2,8 млн. грн. Місто продовжить очищення лівобережного дренажного каналу (500 тис. грн.); проведення заходів щодо захисту населення від факторів радіаційного забруднення в зоні впливу хвостосховища  по вулиці Кодацькій (Лазо) (500 тис. грн).

10 січня 2018