Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У кам’янських бібліотеках пройшли святкові зустрічі

У бібліотеках міста пройшла низка заходів, присвячених святкуванню Різдва.

5 січня у бібліотеці – філії №6 відбулися «Різдвяні зустрічі». Під час заходу бібліотекарі  розповідали про історію свята та його традиції, разом з читачами співали традиційні колядки.

Весело і гамірно було напередодні Різдва  і у дитячій бібліотеці-філії №8. Бібліотекарі запросили на гостини діточок, які перебувають у «Центрі соціально-психологічної реабілітації». Для них підготували розважально - ігрову програму  «Казки оживають взимку». До малюків на свято завітали казкові герої:  Колобок, Лисичка-сестричка , Вовчик-братик, Зима-чарівниця та, звичайно, Дід Мороз. Казкова Фея і кумедний білий ведмедик Умка (гуртківці «Веселки» Ангеліна Дешук і Катерина Малюк) привітали діточок зі святом і солодкими смаколиками. Від майстрині Ганни Голубовської дітки отримали новорічні прикраси. 

У бібліотеці-філії № 5 вже традиційно напередодні Різдва зібралися члени родинного клубу «Джерело». Цього разу бібліотекарі звернули увагу присутніх на головну страву Різдва – кутю, і не лише розповіли про неї багато цікавого, а й  зробили разом із гостями  аж два різновиди цієї страви, які є характерними для центральної та західної частин України.

За чаюванням та куштуванням смачної куті, члени клубу говорили про різдвяні традиції, зокрема, про колядки. Діти, які були присутні на заході, продемонстрували знання різноманітних колядок та різдвяних пісень (і не тільки українською, а ще й англійською та німецькою мовами). Сповнені різдвяного настрою, гості бібліотеки розійшлися по домівкам готуватися до цього великого свята.

 

 

10 січня 2018