Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До уваги суб’єктів декларування у Кам’янському

Звертаємо увагу суб’єктів декларування у Кам’янському, що згідно з наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 12 грудня 2019 року №168/19, яким з 1 січня 2020 року вводиться нова форма декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Документ також затверджує нову форму повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування.

Відділ запобігання корупції та взаємодії з правоохоронними органами міської ради звертає увагу, що відповідно до зазначеного наказу декларація перед звільненням - декларація, яка подається відповідно до абзацу першого частини другої статті 45 Закону не пізніше 20 робочих днів з дня припинення діяльності, повязаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або іншої діяльності, зазначеної у підпунктах «а», «в» пункту 2 частини першої статті 3 Закону.

Така декларація охоплює період, який не був охоплений деклараціями, раніше поданими суб’єктом декларування, та містить інформацію станом на останній день такого періоду. Останнім днем такого періоду є день припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або іншої діяльності, зазначеної у підпунктах «а», «в» пункту 2 частини першої статті 3 Закону. Під раніше поданими деклараціями розуміються декларації, що були подані до Реєстру відповідно до Закону.

Декларація кандидата на посадудекларація, яка подається відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону до призначення або обрання особи на посаду. Така декларація охоплює звітний рік (період з 01 січня до 31 грудня включно), що передує року, в якому особа подала заяву на зайняття посади, якщо інше не передбачено законодавством, та містить інформацію станом на 31 грудня звітного року.

Крім того, зазначений наказ містить «Правила заповнення форми декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування».

10 січня 2020