Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському модернізують систему зовнішнього освітлення та реконструюють будівлі бюджетної сфери

Кам’янське отримало перемогу в конкурсі Європейського Інвестиційного банку (ЄІБ) по залученню коштів на реалізацію двох масштабних проектів ‑ модернізація системи вуличного освітлення та утеплення будівель бюджетної сфери. Обидва проекти знаходяться на стадії реалізації.

6 лютого Кам’янський міський голова Андрій Білоусов зустрівся з міжнародними консультантами та експертами від ЄІБ і НЕФКО. Фахівці будуть надавати повне сприяння робочій групі від міста з усіх питань до моменту остаточної реалізації проектів.

Під час зустрічі було узгоджено актуальні на сьогоднішній день питання, скоординовано подальші кроки по взаємодії.

У цьому році буде розроблятися проектно-кошторисна документація та техніко-економічне обґрунтування (ТЕО), а на початку наступного року почнеться безпосередня реалізація проектів.

«В рамках проекту «Модернізація системи вуличного освітлення» все зовнішнє освітлення міста (всі вулиці та двори) будуть переведені на сучасне і економічне LED освітлення. Для першого етапу проекту по термомодернізації будівель бюджетної сфери ми вже відібрали 12 будівель. Сюди входять наші дитячі садки, школи і частина лікарень. Цей проект також почне реалізовуватися в наступному році. Після утеплення цих 12-ти будівель ми продовжимо утеплювати інші будівлі бюджетної сфери міста», ‑ сказав Андрій Білоусов.

Експерт, представник Фінсько-українського фонду від НЕФКО Андрій Левконюк зазначив, що Кам’янське досить успішно заявило про себе в проекті «Розвиток муніципальної інфраструктури».

«Ваше місто отримало підтримку від Фінсько-українського трастового фонду та від НЕФКО в розробці ТЕО. Це дозволить рухатися набагато швидше і вже в квітні будуть готові попередні документи. Незважаючи на те, що Кам’янське не обласний і не регіональний центр, ми бачимо повне сприяння і розуміння з боку керівництва міста. Вся ваша команда дійсно зацікавлена працювати, і націлена на результат », ‑ сказав Андрій Левконюк.

10 лютого 2020