Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

До уваги розпорядників бюджетних коштів міста!

Створено: 2019-04-10 10:16:17Оновлено: 2019-04-10 10:17:47

19 березня 2019 року ДП «Прозорро» скасувало свій наказ №35 «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель». На зміну йому вступив у дію  наказ №10 «Про затвердження Інструкції про порядок використання електронної системи закупівель, вартість яких є меншою за вартість, щовстановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».

Відтак замовники використовуватимуть положення Інструкції, коли: проводитимуть в ProZorroзакупівлі товарів, робіть і послуг, вартість яких є меншою за порогову вартість, для відбору постачальника товарів, надавача послуг  та виконавця робіт для укладення договору; оприлюднюватимуть звіт про укладені договори в системі електронних закупівель у разі закупівель товарів, робіт і послуг без її використання. Безпосередньо до процедури використання допорогових закупівель Інструкція змін не вносить.

Також 20 березня 2019 року ухвалений Наказ №11, який вносить зміни у нову Інструкцію.

Накази №10 та №11 необхідно читати разом, адже наказ 11 вносить зміни до наказу 10. Наказ №11 скасовуєзміни термінів прийому пропозицій для закупівель вартістю від 50 тис.грн, які були викладені у наказі№10 (в наказі №10 міститься текст «не менше трьох робочих днів», а в наказі №11 «не менше двох робочих днів»).Тобто, згідно з наказом №11, терміни прийому пропозицій по таких закупівлях залишаються такими ж як і були, коли діяв наказ №35.

В наказі №11 уточнюється термін подання вимоги учасником до замовника у разі виявлення порушень: «протягом 2 робочих днів з моменту оголошення» (у наказі №10 містився текст «протягом 2 робочих днів» без вказівки щодо моменту оголошення).

Нова Інструкція фактично не змінює процедури проведення допорогових закупівель і є лише нормативним документом, який виконаний з урахуванням всіх вимог нормопроектувальної техніки.

Зазначені накази, для зручності користування замовниками та учасниками процедур закупівель, розміщено на офіційному веб-сайті Кам`янської міської ради у розділі "Інформація громаді" у підрозділі "Нормативно-правова база у сфері публічних закупівель".