Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

«Арт-погляд» розширює горизонти

Учні Кам’янської дитячої художньої школи імені І.Г. Першудчева взяли участь та вибороли перемогу в регіональному інтернет-конкурсі дитячих дизайн-проектів «Арт-погляд».

Тема інтернет-конкурсу: «Рідне місто – місто майбутнього». Учасники різних вікових категорій реалізовували її у традиційних номінаціях «Арт-Графіка», «Арт-Дім», «Арт-Колаж» та «Арт-Інженерія».

Цьогоріч у конкурсі змагалися близько 70 юних художників із Кам’янського, Кривого Рогу, Покрова, Марганця, П’ятихатського району, а також Києва та Бердянська.

За результатами перегляду та оцінювання робіт вихованці викладача Івана Харитонова художньої школи імені І.Г. Першудчева перемогли у таких категоріях:

1-е місце «Арт-Графіка» – Єлізавета Павелко;

3-є місце «Арт-Графіка» – Антон Харітонов;

1-е місце «Арт-Колаж» – Сергій Волощенко;

2-е місце «Арт-Колаж» – Діана Добровольська;

3-є місце «Арт-Колаж», Марина Деркач;

1-е місце «Арт-Інженерія» – Антон Харітонов.

Вихованка викладача Вікторії Гудименко Лівобережної школи мистецтв Кам’янського Сабіна Шиліна також посіла у конкурсі почесне 3-є місце у номінації «Арт-Інженерія».

Вітаємо учасників зі здобутими перемогами!

Інтернет-конкурс дитячих дизайн-проектів «Арт-погляд» проводився з 1 жовтня 2018 року по 1 березня 2019 року кафедрою декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Криворізького державного педагогічного університету.

10 квітня 2019