Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Дніпровському районі на базі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) пройшли заходи, присвячені 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни

Створено: 2016-05-10 11:47:48Оновлено: 2016-05-10 11:51:28

З нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни 04 травня 2016 року в територіальному центрі соціального обслуговування надання соціальних послуг Дніпровського району міста Дніпродзержинськ (вул. Освітня (Харитонова), 22) відбувся святковий концерт "Пам'ять серця". Цей захід відбувся для ветеранів Великої Вітчизняної війни та праці, які обслуговуються територіальним центром та жителів селища Дніпробуд та Романкове.

На святі були присутні 50 ветеранів та жителів селища Дніпробуд. На захід були запрошені учасники бойових дій, які обслуговуються територіальним центром: Краснонос Михайло Данилович, Поляков Іван Андрійович, а також учасники війни – Савченко Ольга Спиридонівна та Калініченко Лідія Григорівна.

Зі словами привітання та подяки до ветеранів звернулася директор територіального центру Кізенко Валентина Петрівна. В своїй промові вона звернулася до молодого покоління, з проханням пам’ятати про великий подвиг та незабутню для всього людства дату – День Перемоги. Побажала всім ветеранам міцного здоров'я та мирного неба над головою.

Піснями воєнних часів та ліричними композиціями вітали ветеранів зі святом колективи двох ансамблів: селища Дніпробуд - «Матіола» під керівництвом Аушевої Павліни Володимирівни та територіального центру - "Журавка".

05 травня 2016 року в територіальному центрі соціального обслуговування надання соціальних послуг Дніпровського району міста Дніпродзержинськ (пр.Перемоги, 45) відбулося святкове засідання клубу ветеранів війни та праці «Дружба» - "Перемога в серцях поколінь". Цей захід було проведено для 45 ветеранів, які обслуговуються територіальним центром, та жителів лівобережної частини міста. На засіданні клубу лунали вірші про воєнні роки, виконувалось багато ліричних пісень вокальним ансамблем територіального центру «Журавка» та ансамблем з клубу ветеранів війни та праці «Дружба» - «Надія».

Вірші власного написання про війну прочитали: Коротка Л.І.
та Бандурка Т.М..

Наприкінці заходу хвилиною мовчання було вшановано пам'ять всіх загиблих в тій страшній війні.