Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Відзначення в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Заводського району м.Кам’янське Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Створено: 2017-05-10 11:34:04Оновлено: 2017-05-10 11:38:59

8 травня 2017 року о 12.00 год. в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Заводського району м.Кам’янське відбулися урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Для відвідувачів відділення денного перебування працівниками терцентру проведено концерт за участю художнього самодіяльного ансамблю «Берегиня» та дітей творчого колективу будинку дитячої творчості. Пісні воєнних років, поздоровлення всіх запрошених створили добрий святковий настрій у всіх присутніх. Після концерту учасників заходу пригостили смачним гарячим обідом.

Ветерани та представники покоління, які пережили Другу світову війну, висловили слова вдячності керівництву територіального центру за змогу разом відсвяткувати важливе для них свято.