Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Учень Кам’янського вищого професійного училища – один із кращих електромонтерів України

Наприкінці квітня в Івано-Франківській області на базі Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій відбувся заключний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії «електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування». Конкурс проводився Міністерством освіти і науки України.

У боротьбі за перемогу свої професійні вміння демонстрували представники 24 областей України та міста Києва – переможці відповідних регіональних конкурсів. Окрім демонстрації своїх знань та умінь, конкурсанти мали змогу ознайомитися з красотами Прикарпаття, відвідати Буковель.

Дніпропетровщину на конкурсі представляв учень Кам’янського вищого професійного училища Данило Тарасов. До участі в конкурсі учня готували майстер виробничого навчання С.В. Дерига та викладач електротехнічних дисциплін А.В. Холтиненко.

Конкурс проходив у два етапи – теоретичний та практичний. Теоретичний етап, окрім відповідного тестування, передбачав виконання розрахункової задачі.

Практичний етап складався з трьох завдань: знаходження несправностей електричних апаратів обліку і захисту; складання електричного кола керування освітленням з декількох місць; складання силового кола та кола керування електродвигуном за допомогою реверсивного магнітного пускача з 2-х місць з обмеженням руху за допомогою кінцевого вимикача та імітацією роботи електромагнітного гальма.

За підсумками виконання усіх завдань за рішенням компетентного журі Данило Тарасов увійшов до складу переможців, зайнявши ІІІ місце. Вітаємо кам’янчанина з перемогою та бажаємо подальших професійних досягнень!

10 травня 2017