Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському пройшов фестиваль «Богатирські ігри»

Вже третій рік поспіль у Кам’янське на спортивний фестиваль «Богатирські ігри» з’їжджаються силачі з усієї України на чолі з володарем титулу «Найсильніша людина світу» Василем Вірастюком. Спортивні змагання силачів проводяться за підтримки Камянського міського голови Андрія Білоусова. Свято сили, спритності, витривалості та мужності пройшло 8 червня.

25 легкоатлетів з різних куточків країни взяли участь в аматорських змаганнях. Серед спортсменів – наш земляк, майстер спорту з важкої атлетики Дмитро Воленко. У програмі було представлено 5 вправ. Серед них – перенесення важких предметів на різні відстані, підняття вантажів над головою і кантування колеса вагою 365 кг. Головний суддя змагань – Василь Вірастюк. У його команді відомі стронгмени України Сергій Конюшок та Юрій Огоновський.

Цьогоріч спеціально для міського голови Андрія Білоусова організатори придумали нову цікаву вправу. Вони запропонували йому потягнути спринтер вагою більше двох тонн. Міський голова прийняв виклик і досить легко виконав вправу. Богатирі вирішили ускладнити завдання і посадили в спринтер 20 глядачів, вага автомобіля стала понад три тонни. Міський голова і на цей раз впорався з поставленим завданням. Тоді Василь Вірастюк оголосив, що зафіксований новий рекорд – «Найсильніший мер в Україні». Трохи більше 15-ти секунд знадобилося Андрію Білоусову, щоб протягнути тритонний автомобіль з пасажирами на дистанцію 10 метрів.

«Це було нелегко. Найскладніший момент – зрушити автомобіль з місця. Дякую українським богатирям за візит до нашого міста та закликаю всіх кам’янчан, і особливо молодь, займатися спортом і вести здоровий спосіб життя», – сказав Андрій Білоусов.

10 червня 2019