Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Рятувальники Кам’янського провели рейд з метою профілактики пожеж в екосистемах та виникнення нещасних випадків на водних об’єктах

Днями співробітники 9 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели інформаційно-профілактичний захід в лівобережній частині міста Кам’янського.

В ході профілактичної роботи рятувальники звернули увагу громадян на основні причини виникнення загорянь у природних екосистемах, розповіли про те, яку шкоду навколишньому середовищу може нанести навіть невелике горіння. Також вогнеборці нагадали людям правила безпечної поведінки під час відпочинку в лісопаркових зонах.

Крім того, інспектори із запобігання надзвичайним ситуаціям нагадали городянам основні правила безпечного відпочинку на воді та закликали дорослих навчати дітей правилам безпечної поведінки аби уникнути лиха в майбутньому.

На згадку співробітники ДСНС залишали містянам інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням правил безпечної поведінки та екстреного номеру Служби порятунку «101».

Відпочиваючі, в свою чергу, з розумінням поставилися до порад фахівців пожежно-рятувальної справи та запевнили, що надалі будуть серйозніше ставитися до питань безпечної життєдіяльності.

10 липня 2018