Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

«Університет третього віку» в Південному районі

Впродовж 2018 року в територіальному центрі Південного району Кам’янського працює «Університет третього віку». Студентами «Школи комп’ютерної грамотності» стали люди з різними характерами, різними долями і уподобаннями, які згуртувались в дружній колектив однодумців.

6 липня для студентів Університету став особливим. Адже саме цього дня випускникам вручались Сертифікати про успішно пройдені комп’ютерні курси, які надали їм змогу ознайомитися з основами роботи на комп’ютері, пізнавати нові технології та повноцінно існувати в сучасному світі.

Приємно було бачити радість в очах та усміхнені обличчя випускників, після отримання сертифікатів. Територіальний центр бажає своїм випускникам світлої долі, миру, енергії, міцного здоров’я та творчого вогнику!

Запрошуємо у вересні місяці до «Університету третього віку» людей, які бажають отримати нові знання та вміння, продемонструвати свої таланти, познайомитися з новими цікавими людьми. Навчають наших громадян викладачі технологічного коледжу, які обізнані з темою програми та мають відповідний досвід.

Чекаємо вас за адресою: вул. Менделєєва, 21-А, тел.: 098-181-70-71.

10 липня 2018