Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У селищі Романкове відкриють сучасний дитячий садок на 115 місць

У Кам’янському на території селища Романкове ніколи раніше не було дитячого садка. Місцевим мешканцям доводилося возити дітей в дошкільні навчальні заклади наближених районів або в центр міста, втрачаючи багато часу, сил і коштів. Уже найближчим часом ситуація повністю зміниться.

За кошти обласного бюджету у віддаленому районі міста за унікальним проектом побудували дитячий садок поруч із гімназією №27. Будівництво завершено на 95% – для здачі його в експлуатацію залишилося провести лише пусконалагоджувальні роботи. Про це повідомив Кам’янський міський голова Андрій Білоусов під час робочої наради на об’єкті, яка відбулася 9 липня.

«За кошти місцевого бюджету ми закупимо меблі для дитячого садка. А у вересні поточного року плануємо здати об’єкт в експлуатацію, щоб наші дітки, які живуть в селищі Романкове, могли відвідувати цей дошкільний заклад, а батькам не доводилося возити їх у різні райони міста. У дитячому садку буде відкрито 6 груп, він розрахований на 115 місць», – сказав Андрій Білоусов.

Будівля яскрава, комфортна і безпечна як зовні, так і всередині, відрізняється незвичним сучасним дизайном у вигляді бджолиних стільників. Дитячі майданчики для прогулянок обладнані ігровими елементами і м’яким покриттям на землі, а для зимових прогулянок передбачений майданчик з підігрівом підлоги. На даху будівлі встановлені сонячні батареї, є своя котельня.

Для мешканців селища відкриття дитячого садка стане справжньою святковою подією, на яку вони чекали багато років – адже найгострішу проблему нарешті буде вирішено.

Дошкільне відділення входить до складу гімназії №27, керівництвом якої вже сформований кадровий резерв співробітників. Запис дітей проводитиметься через систему електронної черги.

10 липня 2019