Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Бібліотеки Кам’янського – партнери Громадської Спілки «Культурна Ліга Сходу»

Централізована бібліотечна система Кам’янського стала учасником-партнером Громадської Спілки «Культурна Ліга Сходу». Організація була створена 18 червня поточного року за результатами співпраці Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ із закладами культури Східної частини України.

Головною метою «Культурної ліги Сходу» є: захист та втілення прав і свобод шляхом об’єднання зусиль та сприяння задоволенню культурних, просвітницьких, економічних, соціальних, освітніх, гендерних, творчих, житлових, екологічних, трудових, майнових та інших інтересів.

До складу новоствореної спілки увійшли більше 25 представників закладів культури Харківської, Дніпропетровської і Запорізької областей, які покривають територію з населенням понад 4 мільйони мешканців.

Усі ці заклади культури на Сході мають успішний досвід трансформації пострадянської бібліотеки або ж будинку культури в сучасні простори для громади – коворкінг-центри, хаби, платформи ініціатив та діалогу між громадою та владою.

За підтримки GIZ, директори закладів пройшли поглиблену програму навчання зі стратегічного планування, HR, PR, фандрайзингу, креативного мислення та модерації, менторського супроводу з інституційного розвитку, а їхні заклади отримали сучасне обладнання для облаштування громадських просторів.

Члени спілки готові ініціювати нові міжрегіональні проекти на Сході України, обмінюватися досвідом та лобіювати інтереси закладів культури.

10 липня 2019