Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському з`явиться центр професiйно-технiчної освiти Державної служби зайнятості

У Кам`янському розпочато створення відділення Днiпропетровського центру професiйно-технiчної освiти Державної служби зайнятості, де матимуть змогу навчатись безробітні громадяни.

Організація професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників та осіб, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні до служби зайнятості, є одним з ефективних способів подолання дисбалансу попиту і пропозиції робочої сили. Для Кам`янського, в якому зосереджена велика кількість промислових підприємств, це питання залишається актуальним.  Саме тому за підтримки голови обласної ради Гліба Пригунова Дніпропетровський обласний центр зайнятості
ініціював відкриття у місті відділення центру професiйно-технiчної освiти.

9 серпня Кам`янському центрі зайнятості був представлений завідувач міського відділення центру професiйно-технiчної освiти Костянтин Гузенко. Заступник директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Іван Шевченко, який представив очільника служби, зазначив, що відкриття такого навчального закладу дозволить зменшити напруженість на ринку праці міста та прилеглих територій, а також сприятиме підвищенню рівня зайнятості населення всього Дніпропетровського регіону.

10 серпня 2017