Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському відбудеться ювілейна спартакіада «Здоров’я» серед підприємств

За підтримки міського голови Андрія Білоусова управління молоді та спорту міської ради разом з міською організацією фізкультурно-спортивного товариства «Україна» проведе у Кам’янському ХХ спартакіаду «Здоров’я» серед промислових підприємств і організацій.

Нещодавно під головуванням начальника управління молоді та спорту міської ради Едуарда Коряка відбулася робоча нарада щодо проведення спартакіади «Здоров’я», участь у якій взяли представники команд промислових підприємств міста та організацій. Присутні обговорили всі організаційні питання і визначились із графіком проведення змагань.

Традиційно спартакіада «Здоров’я» проводиться з семи виді спорту: міні-футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс, доміно, шашки та шахи. Стартує вона 18 вересня з ігрових видів спорту і триватиме до листопада. На сьогодні свою участь у спартакіаді підтвердили 9 підприємств та організацій міста. Церемонія нагородження команд-переможців, призерів та кращих спортсменів відбудеться у грудні за участю Кам’янського міського голови Андрія Білоусова.

Графік проведення змагань буде повідомлено додатково. Кам’янчан запрошують підтримати команди.

 

10 вересня 2019