Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

«Шкільний автобус» вирішує проблеми учнів віддалених районів Кам’янського

На черговій сесії Кам’янської міської ради у зв’язку з вимушеними ремонтними роботами, що ведуться у школі №20, депутати внесли зміни до програми «Шкільний автобус».

Нагадаємо, що Програма приймалася з метою організації безпечного, регулярного і безоплатного перевезення учнів з віддалених районів до навчальних закладів і розрахована на 2017-2020 роки.

Згідно з Програмою, дітей, які не можуть дістатися до учбових закладів пішки, безкоштовно привозять шкільні автобуси як на початок занять, так і після уроків – у зворотному напрямку.  Для зручності дітей у місті розроблені та діють спеціальні маршрути, школярів супроводжує викладач, а розклад занять коригується з урахуванням графіку їзди транспорту. Програма охоплює такі віддалені райони, як «6 сотня», «55 блочок», радгосп «Дзержинець» та селища Карнаухівка, Світле, Романкове, Українка.

Згідно із прийнятими на сесії міської ради змінами у нинішньому навчальному році Програма передбачає також і перевезення учнів 20-ї школи на період вимушеного ремонту навчального закладу до шкіл №19 та №42.

Фінансування програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету.

10 вересня 2019