Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Сезон трьох ювілеїв – театр Кам’янського готується до відкриття

Новий сезон у кам’янському Академічному музично-драматичному театрі імені Лесі Українки відзначиться відразу трьома знаменними датами: 120-ю річницею з моменту побудови Народної аудиторії (нинішня будівля театру), 85-ю річницею від заснування у Кам’янському першого професійного театру і 40-річним ювілеєм нині діючого театру.

Як повідомили в адміністрації закладу, відкриття театрального сезону заплановане на 27 вересня показом прем’єрної вистави 39-го сезону «Лев узимку». Протягом першого тижня після відкриття усі, хто не встиг на прем’єри минулого сезону зможуть надолужити і переглянути вистави «Дракон» (4 жовтня), «Зірковий час» (5 жовтня), «Таємниці Мадридського двору» (6 жовтня) та казку для дітей «Тигренятко, що казало «Р» (6 жовтня).

Режисер театру Олександр Варун  закінчує працювати над виставою «Скільки років нареченій» за п’єсою ізраїльського письменника Йосефа Бар-Йосефа. Жанровий діапазон вистави – від фарсу до драми – не дозволить нудьгувати глядачам. Прем’єра запланована на 11 жовтня.

Віктор Попов, режисер, який здивував кам’янчан казкою для дорослих «Дракон», у новому сезоні готує не менш дивовижну виставу – «Вечерю дурнів» за п’єсою відомого французького кінорежисера та сценариста Франсіса Вебера.

Головний режисер театру імені Лесі Українки Сергій Чулков у ювілейному сезоні порадує мюзиклом, джазовою лав-стори «Хелло, Доллі!» Джері Хермана за п’єсою  Торнтона Уайлдера «Обережно, сваха!». Там буде задіяний майже весь акторський склад, артисти балету та оркестр.

Також до репертуару повернуться улюблені вистави: комедія «Гра в кохання» за п’єсою французького драматурга Марка Камолетті, «Одруження» за п’єсою великого Миколи Гоголя та казки «Я Котигорошко» і «Троє поросят». Протягом сезону планується проводити й уподобані глядачами вечірні зустрічі у Блакитній вітальні на Новій сцені театру.

У новому сезоні колектив театру та глядачі продовжать знайомство з творчістю Театру Корифеїв із міста Кропивницький. У листопаді кам’янчани зможуть побачити дві музичні вистави театру – «Сорочинський ярмарок» та «Севільські заручини». У свою чергу наш театр побуває на гастролях у Кропивницькому та представить там три вистави – «Метод Гренхольма», «Тартюф» та «Лев узимку».

У жовтні Академічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки відправиться на гастролі у грузинське містечко Ахалцихе у рамках Меморандуму, підписаного під час фестивалю «Класика сьогодні».  Наші актори покажуть на сцені Театру Месхете вистави «Тартюф» та «Украдене щастя».

Творчий колектив театру натхненно готується до відкриття й успішного проведення 40-го театрального сезону й висловлює сподівання, що ювілейний сезон принесе нові мистецькі події, які стануть знаковими як для театру, так і для Кам’янського. 

10 вересня 2019