Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Дні сталої енергії пройдуть у Кам’янському

З 25 по 29 жовтня у Кам’янському відбудеться загальноміський захід «Дні сталої енергії». Відповідне розпорядження видав міський голова Андрій Білоусов.

Місто Кам’янське є підписантом Європейської ініціативи «Угода мерів», яка на теперішній час об’єднує понад 10 тисяч міст в 60 країнах світу для розвитку регіональної політики на основі принципів сталої енергії, посилення енергетичної безпеки та підтримці глобального руху в боротьбі зі змінами клімату.

Підписанти Угоди Мерів беруть на себе добровільні зобов'язання підвищувати енергоефективність, нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях та скорочувати викиди СО2.

Одним із Положень Угоди мерів є проведення Днів сталої енергії.

Мета Днів сталої енергії – це насамперед підвищення проінформованості місцевих громад стосовно сучасних способів ощадного й ефективного використання енергії та ширшого залучення відновних джерел енергії в руслі загальноєвропейської політики протидії глобальній зміні клімату.

Проведення різних заходів, розрахованих на різні аудиторії, має сприяти утвердженню в масовій свідомості переконання, що сталі енергетичні технології, моделі поведінки й управлінські рішення не лише економічно вигідні і корисні для природного довкілля, але й цілком досяжні та життєздатні.

Щороку восени, починаючи з 2015 року, в Кам’янському також традиційно проводяться Дні сталої енергії.

У цьому році через пандемію Сovid-2019 Дні сталої енергії у Кам’янському відбуваються частково в онлайн форматі. Підготовлено низку цікавих заходів на енергоефективну тематику, розрахованих на різні вікові категорії споживачів, дітей, молодь, громадськість.

Так, буде проведено конкурс дитячого малюнку «Енергозбереження – крок до майбутнього», конкурс власних історій успіху «Енергозбереження – почни з себе!», фотоконкурс «Енергозбереження – з мрії в реальність».

Щодня на сторінці «Дні сталої енергії в Кам’янському» у Фейсбуці бажаючі зможуть прийняти участь в вікторині-грі «Споживай енергію розумно».

10 вересня 2021