Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам`янському планують реконструювати пологовий будинок

Наступного року в місті розпочнеться реконструкція пологового будинку. Про це на брифінгу повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради Сергій Понізов.

Роботи виконуватимуться за грантові кошти – близько 150 мільйонів гривень. Крім цього, у планах міської влади – добудова житлового будинку на 5-му мікрорайоні Лівого берега, куди можна було б відселити мешканців з  аварійних квартир Самишиної балки.

Необхідно обстежити та виконати проектно-кошторисну документацію для добудови мостового переходу через річку Дніпро. «З’їзд із мостового переходу на Лівий берег ми вже запроектували, треба виконати перерахунок (близько 160 мільйонів гривень). Сподіваємось виділення коштів з держбюджету на цей проект», – зазначив Сергій Понізов.

Цього року готується проектна документація, а наступного року планується будівництво колектору господарчо-побутової каналізації середньої школи №19. Протягом багатьох років заклад взагалі не мав централізованої каналізаційної системи. Насосна школи, яка утримувалась колишнім Придніпровським хімічним заводом, перестала функціонувати і використовувалась як зливна яма. Тому будівництво сучасного колектору є для закладу нагальним питанням.

Як повідомив директор департаменту, важливі інфраструктурні об’єкти будуються і в селищі Романкове. За кошти обласного бюджету тут зводиться новий дитячий садок, розрахований на 115 місць. Також незабаром розпочнуться проектні роботи щодо будівництва у селищі амбулаторії. Вона буде розміщена на вулиці Залізняка, недалеко від загальноосвітньої школи №27.

За рахунок державного та обласного бюджетів фінансується реконструкція басейну в академічному ліцеї №15. Планується реконструювати також малу арену стадіону «Прометей». Крім цього, за словами Сергія Понізова, наступного року відбудеться реконструкція скверу по проспекту Свободи.

10 жовтня 2017