Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам`янське готове до опалювального сезону

Усі об’єкти соціальної сфери та житлові будинки міста повністю готові до прийому теплоносія. Про це на брифінгу для місцевих ЗМІ повідомив Сергій Понізов, який відсьогодні обіймає посаду директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради.

За його словами, опалювальний сезон у Кам`янському планують розпочати 19 жовтня або раніше, за умови стійкої середньодобової температури зовнішнього повітря нижче +8°С протягом трьох діб поспіль.  На сьогодні близько 75 % теплових систем заповнено водою, усі роботи виконуються за графіком. Не обійшлося і без проблем: у 51 будинку були викрадені теплові рамки. Зараз їх активно відновлюють, щоб вчасно розпочати прийом теплоносія.

Сергій Понізов повідомив, що наразі місто очікує номінації на поставку газу від Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України». «Місто виконує всі домовленості з компанією, здійснює необхідні розрахунки, тому я сподіваюсь, що опалювальний сезон розпочнеться у призначений термін із 19 жовтня», – зазначив директор департаменту. Оперативно усувати аварійні ситуації, що можуть виникати з початком опалювального сезону, будуть фахівці міської аварійної служби.

За словами Сергія Понізова, значною проблемою для мешканців міста залишаються непрацюючі стояки. Коштів, які виділялись на поточний ремонт житлового фонду, не вистачило для вирішення цього питання.

«Нам було виділено 23 млн. грн., тоді як за розрахунками потрібно було 300 млн. грн. Тому, на жаль, проблема зі стояками залишилась. Мешканцям, які через це мають холодні квартири, раджу щомісяця від початку опалювального сезону писати заяви для перерахунку плати за теплопостачання», – сказав Сергій Понізов.

Також керівник департаменту повідомив, що для утримання доріг у зимовий період заготовлено більше 15 тонн піщано-сольової суміші та підготовлено 23 одиниці техніки.

10 жовтня 2017