Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

«У Кам’янського є перспектива приймати змагання найвищого рівня» , - провідний тренер Міністерства молоді та спорту України зі стрибків на батуті Ярослав Калюжний

Вперше за п’ять років Кам’янське прийматиме змагання національного рівня зі стрибків на акробатичній доріжці.  З 10 по 13 жовтня на базі міської дитячо-юнацької спортивної школи №4 буде проходити чемпіонат України зі стрибків на батуті (стрибків на акробатичній доріжці). Напередодні відкриття чемпіонату, 10 жовтня у Кам’янській міськраді пройшла прес-конференція організаторів змагань.

Виявилось, що спочатку організатори планували провести змагання в іншому місті. Зокрема, розглядали Київ, Харків та Миколаїв, однак вирішили зупинитись на Кам’янському.

«За підтримки міського голови Андрія Білоусова відділення спортивної акробатики значно покращило матеріальну базу, було придбано нове спортивне обладнання, що дозволило нам проводити змагання такого рівня. Хотілося б зробити Кам'янське як мінімум регіональним центром спортивної акробатики, щоб тут проводилися різні змагання і тренувальні збори, а також готувалися спортсмени і чемпіони найвищого рівня», – зазначив радник міського голови з питань спорту та молодіжної політики Олег Орлов.

«Ми радіємо, що у вас оновлюється база і покращуються умови для підготовки спортсменів. Якщо цей процес триватиме й надалі, ми можемо планувати проведення у Кам’янському дорослих чемпіонатів, Кубку України, і в перспективі – навчально-тренувальних зборів», – сказав провідний тренер Міністерства молоді та спорту України зі стрибків на батуті Ярослав Калюжний. Він побажав місту подальших успіхів та висловив готовність до плідної співпраці.

Директор дитячо-юнацької спортивної школи №4 Олександр Кірпа подякував організаторам змагань за надану можливість. «Ми намагалися зробити все на найвищому рівні, створити найкращі умови для проведення чемпіонату. Зацікавлені і надалі проводити такі змагання. У нашій спортивній школі акробатикою займаються близько 150 спортсменів, 50 з яких візьмуть участь в цьому чемпіонаті. Особливу подяку хочу висловити керівництву міста, яке створює всі умови для розвитку спорту».

У чемпіонаті візьмуть участь спортсмени з 12 областей України та міста Київ, які змагатимуться  у  вікових категоріях:

- 2006-2007 рік народження за програмою кандидатів у майстри спорту;

- 2008-2009 рік народження за програмою І розряду.

Спортсмени зі стрибків на акробатичній доріжці беруть участь в особисто-командних змаганнях, що включають в себе індивідуальні змагання (багатоборство) та командні змагання.

Усього у чемпіонаті візьмуть участь 350 спортсменів.

Урочисте відкриття змагань відбудеться 11 жовтня о 12.00.

10 жовтня 2018