Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Підприємцям Кам’янського розповіли про комплексні перевірки з питань праці

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, з 5 жовтня українських роботодавців чекають перевірки з питань працевлаштування найманих працівників. Цю тему обговорювали 9 жовтня на засіданні координаційної ради з питань розвитку підприємництва у Кам’янському.

Про те, як будуть проводитись перевірки, підприємцям розповів головний спеціаліст, інспектор праці відділу праці та соціально-трудових відносин управління соціальної політики міської ради Олександр Власенко. За його словами, основна мета таких заходів – детінізація  ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин на підприємствах. Фахівець підкреслив, що під час перевірки підприємець повинен надати трудові договори із  найманими працівниками, накази про їх призначення та інструктаж, повідомлення фіскальної служби про прийняття на роботу даних осіб тощо.  

При собі інспектор праці зобов’язаний мати службове посвідчення та направлення на перевірку. Причиною для здійснення перевірки може бути інформація від фіскальної служби, пенсійного фонду, правоохоронних органів або ж звернення працівника даного підприємства про порушення трудового законодавства.

Також на засіданні заслухали представника Кам’янської філії ПАТ КБ «Приватбанк» щодо порядку та підстав надання банками інформації до фіскальних органів стосовно рахунків клієнтів. Наостанок члени координаційної ради узяли до відома інформацію директора департаменту фінансів міської ради Лариси Шевченко щодо проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок і пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, у місті».


10 жовтня 2018