Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Керівництво Кам`янського закликає жителів Соцміста і БАМу переходити на індивідуальне опалення

9 жовтня Кам'янський міський голова Андрій Білоусов провів оперативну нараду з питань підготовки районів «Соцмісто» і «БАМ» до опалювального періоду 2018/2019 років.

Відкриваючи нараду, міський голова підкреслив, що на сьогодні, внаслідок економічної ситуації, яка склалася на АТ «ДніпроАзот», немає чіткого розуміння, чи працюватиме ТЕЦ підприємства. Тому питання встановлення індивідуального опалення в тих квартирах, які раніше опалювалися за рахунок ТЕЦ «ДніпроАзот», на даний момент залишається одним із найважливіших.

За словами Андрія Білоусова, до кінця поточного місяця розпочнуть роботу 10 блочно-модульних котелень на пелетах, які забезпечать теплом всі об’єкти бюджетної сфери цього району. Із трьох тисяч пільговиків, які проживають на Соцмісті та БАМі, електроопалення встановлено для півтори тисячі, і цей процес триває. З 85-ти будинків, де необхідно замінити електричні мережі, вони замінені в 72-х, в інших будинках мережі переобладнані силами «ДТЕК Дніпровські електромережі». Найбільше побоювання у міської влади викликає той факт, що із 2800 квартир, які не підпадають під пільгову категорію населення, індивідуальне опалення встановили собі близько 500 осіб. Людей просять прийти в пункти прийому документів, замовити проект і приступити до процесу встановлення індивідуального опалення.

«Програма децентралізації системи теплопостачання в Кам'янському прийнята, у Мінрегіоні розроблена і затверджена схема  переходу міста на індивідуальне опалення. Я в черговий раз звертаю увагу кам'янчан на те, що ми прагнемо повністю відмовитись від покупного тепла. А з огляду на важку економічну ситуацію, яка склалася на «ДніпроАзоті», я закликаю всіх жителів, в першу чергу Соцміста і БАМу, вирішити питання переходу на індивідуальне опалення до початку цього опалювального сезону», – сказав міський голова.

Адреси діючих пунктів прийому документів:

1. вул. Медична, 26

2. вул. Й.Манаенкова 1-А

3. проспект В.Стуса, 10/12 (ЦНАП)

4. вул. Затишна, 3

10 жовтня 2018