Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Спортивному клубу Кам`янського надали спонсорську допомогу

Понад 100 вихованців спортивного клубу змішаних єдиноборств «Герц-ММА» на лівобережжі тепер зможуть повноцінно проводити тренування. Незважаючи на те, що спортивний зал невеликий, він має популярність у місцевих жителів, і батьки із задоволенням приводять сюди своїх дітей. Завдяки спонсорській допомозі міського голови Андрія Білоусова і зусиллям громадської організації «Патріот-2015» для потреб клубу було закуплено сучасні гімнастичні мати.

10 листопада Андрій Білоусов, керівники ГО «Патріот-2015» Богдан Наполов і Павло Некритий завітали до спортсменів у гості. Керівник спортклубу Антон Єрмашкевич і його вихованці подякували гостям за чергову допомогу та участь у вирішенні їх проблем. Новим м'яким покриттям замінять застарілі мати по всій підлозі спортивного залу.

Як розповідають самі хлопці, раніше під час тренувань вони часто травмувалися на продавлених матах, а на нових їм буде легше відпрацьовувати кидки, захвати і перевороти.

«Усі тренування проводяться на безкоштовній основі. Вік спортсменів, які тут займаються, – від 5 до 56 років. Багато з них досягли видатних результатів, ставши майстрами спорту, чемпіонами області, України та Європи», – говорить Антон Єрмашкевич.

Богдан Наполов зазначив, що їхня організація вже не вперше приходить на допомогу спортивному клубу – насамперед, завдяки взаємодії з міським головою та його участі у вирішенні таких питань.

Андрій Білоусов привітав спортсменів, побажав їм успіхів, нових досягнень і перемог. «Я з радістю відгукнувся на це прохання, адже сам із третього по шостий клас займався дзюдо саме в цьому спортзалі», – сказав міський голова.

10 листопада 2017