Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Круглий стіл за участю ОСББ, ЖБК проведено в адміністрації Дніпровського району міської ради

Створено: 2017-02-01 13:12:09Оновлено: 2017-02-01 13:13:55

На виконання доручення Кам’янського міського голови Білоусова А.Л. щодо надання практичної допомоги в роботі головам ЖСК та ОСББ адміністрацією Дніпровського району Кам’янської міської ради 27 січня 2017 року було проведено круглий стіл з питання укладення договорів на постачання електроенергії та інших нагальних питань.

У заході взяли участь керівники ОСББ та ЖБК Дніпровського району, а також представники Дніпродзержинського району електричних мереж ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго», КП КМР «Управляюча компанія по обслуговуванню житлового фонду», департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради та адміністрації Дніпровського району.

Між учасниками круглого столу відбувся конструктивний діалог: керівники ОСББ та ЖБК отримали відповіді на запитання щодо укладення договорів на постачання електроенергії від ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго». Низку питань було задано представникам управляючої компанії (наприклад, реагування та виїзд аварійної машини в будинки ОСББ, заміна аварійною бригадою мереж в підвальних приміщеннях, тощо).

Співпраця адміністрації Дніпровського району та голів ОСББ, ЖБК продовжується і надалі.