Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Нова пожежна машина, техніка і обмундирування: в Кам’янському вшановували ветеранів пожежної служби

1 лютого біля державної пожежно-рятувальної частини №9 у Кам’янському відбувся урочистий захід, приурочений до Дня вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони.

На свято до рятувальників завітали міський голова Кам’янського Андрій Білоусов і його перший заступник Олександр Чернишов, заступник начальника ГУ ГСЧС України в Дніпропетровській області, полковник цивільного захисту Олександр Шевченко, начальник Кам’янського міського управління, полковник цивільного захисту Володимир Ярема. Гостей зустрічав увесь особовий склад підрозділу, ветерани та пенсіонери пожежної охорони.

З нагоди свята для державної пожежно-рятувальної частини №9 за кошти області була придбана нова пожежна автоцистерна АЦ-4-60 515м на шасі автомобіля МАЗ. Автомобіль призначений для гасіння пожеж. Автоцистерна вміщує 4000 літрів води та укомплектована найсучаснішим обладнанням.

Міський голова подякував керівництву ГУ ГСЧС України в Дніпропетровській області за придбання сучасного пожежного автомобіля, який дозволить нашим рятувальникам максимально швидко та ефективно реагувати на виклики.

Також Андрій Білоусов від імені міської влади вручив загону рятувальників необхідну спецтехніку і обмундирування: генератори, бензорізи, гумовий човен, повітряні компресори Matari, пожежні колони, костюми хімічного захисту, напірні рукава діаметром51 мм, рятувальні жилети та багато іншого на загальну суму 500 тисяч гривень.

«Ми всі прекрасно розуміємо, наскільки значима ваша професія, і як важливо, щоб ви були забезпечені усіма необхідними технічними засобами та обладнанням», – сказав міський голова.

 

01 лютого 2019