Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Міський голова вручив нагороди учасникам молодіжної програми «Лідери змін»

Центр молодіжних ініціатив за підтримки Кам’янського міського голови Андрія Білоусова провів для молоді міста триденну навчальну програму особистісного і професійного зростання «Лідери змін».

26 лютого, в завершальний день навчання, Кам’янський міський голова Андрій Білоусов зустрівся з учасниками програми, щоб обговорити успіхи і вручити нагороди.

«Мені приємно бачити, що наша молодь не лишається осторонь громадського життя, має чіткі цілі та прагне до них. Упевнений, що завдяки цій програмі кожен з вас зміг більш докладно ознайомитися з роботою органів місцевого самоврядування, обрати для себе найбільш цікавий напрям. Бажаю Центру молодіжних ініціатив успішної реалізації всіх проєктів. Чекаємо від вас нових ідей і готові підтримати ваші починання», - сказав Андрій Білоусов.

У ході зустрічі молоді люди мали змогу поставити міському голові свої запитання, дізнатися про плани його роботи на майбутні п'ять років. Учасники програми подякували керівництву міста за всебічне сприяння і підтримку.

Основними завданнями програми стали: підвищення рівня обізнаності молоді про діяльність державного, приватного та громадського секторів, ознайомлення з основами і важливістю держави, активізація громадянської позиції, сприяння розвитку лідерських якостей, мотивація молоді брати відповідальність за створення своєї держави через особисті та професійні досягнення і громадянську активність.

Кожен з учасників і учасниць пройшов навчання, що складається з практично-теоретичних блоків і створення авторських проєктів, спрямованих на покращення якості життя в місті.

01 березня 2021