Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Святковий захід на дитячому майданчику по проспекту Василя Стуса

Створено: 2017-06-01 13:15:16Оновлено: 2017-06-01 13:17:16

У перший день літа службою у справах дітей адміністрації Заводського району міської ради організовано святковий захід на дитячому майданчику по проспекту Василя Стуса приурочений до Дня захисту дітей.

До малечі району та гостей свята звернувся заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, голова адміністрації Заводського району міської ради Лисяк Юрій Анатолійович, який за дорученням міського голови Білоусова Андрія Леонідовича урочисто привітав всіх зі святом та побажав дітям щасливого дитинства, веселих канікул і гарного настрою батькам.

Майже 300 малят (вихованці дитячих садочків та шкіл району) прийняли участь у конкурсах, танцях та тематичних іграх. Жодна дитина не залишилась без подарунку.

Діти отримали велике задоволення від проведеного свята.Батьки висловлювали подяку організаторам заходу за масу позитивних емоцій та чудовий настрій.

Всі гості свята мали можливість потрапити в солодку країну «Морозиво» та безкоштовно поласуватися прохолодним морозивом від депутата Кам’янської міської ради Лісничого Ігоря Станіславовича.

Служба у справах дітей адміністрації Заводського району міської ради висловлює подяку адміністраціям, вихованцям та учням КЗ «Середня загальноосвітня школа №4 ім.А.С.Макаренка» (керівник – Клімова Н.А.), КЗ «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній заклад-дошкільний навчальний заклад» №13» (керівник – Єфремова Л.С.), КЗ «Середня загальноосвітня школа №18» (керівник – Святодух І.В.), КЗ «Спеціальний навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) – загальноосвітня школа 1 ступеня №5 «Дніпряночка» (керівник – Полторакіна Н.Ю.) за участь у заході.