Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Мікро-гранти для наукових досліджень

Створено: 2018-06-01 12:15:17Оновлено: 2018-06-01 12:15:52

Фундація Спенсера оголошує конкурс малих дослідницьких грантів, який підтримує проекти в галузі освіти.

Метою проекту є фінансування наукових досліджень, що сприяють підвищенню рівня освіти в широкій перспективі. Максимальний обсяг гранту – 50 тис. доларів США.

Фонд Спенсера був заснований 1962 році Лейлом М. Спенсером. Фонд призначений, для вивчення шляхів, за допомогою яких буде вдосконалена освіта та задіяна у всьому світі.

Дослідники та співдоповідачі, що подають заявку на отримання грантів на дослідження, повинні мати докторський ступінь у навчальній дисципліні, професійній галузі або відповідний досвід роботи в галузі освіти.

Учасники повинні бути пов'язані із коледжем, університетом, шкільним округом, неприбутковою дослідницькою установою або некомерційною культурною установою, яка бажає виконувати обов'язки фіскального агента при наданні гранту. Фонд Спенсера не надає гранти безпосередньо особам.

Заявки мають бути подані англійською мовою до 1 серпня 2018 року, а бюджети мають бути запропоновані в доларах США. Малі дослідницькі грантові дотації не можуть включати плату за непрямі витрати.

Детальніше про умови участі у конкурсі можна знайти за посиланням: https://www.spencer.org/small-research-grants.