Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Різдвяні свята у дошкільних закладах Кам’янського

Українці здавна шанують різдвяні традиції: збираються у сімейному колі, їдять запашну кутю та співають колядки. Не забувають навчати народних звичаїв і у закладах дошкільної освіти міста.

З 5 по 10 січня для дошкільнят були організовані тематичні заходи: виставки дитячих малюнків «Зустрічаємо Різдво», майстерні добра (виготовлення поробок за участю батьків), музичні розваги «Різдво стукає в віконце», «Пісню заспіваємо, Різдво зустрічаємо», «Різдвяні зустрічі»,  заняття для дітей середнього та старшого віку «Три зимових свята», «Від Різдва до Водохреща», «Різдвяна зірка в гостях у дітей», «Різдвяна казка», святкові зустрічі з батьками вихованців.

До дошкільних навчальних закладів №22, №48 завітав  різдвяний вертеп, організований педагогічним колективом та учнями 4-го класу загальноосвітньої школи №7. Дошкільнятам була представлена театралізована різдвяна історія з колядками, віршами та побажаннями добра і миру.

Різдвяні та новорічні свята в закладах дошкільної освіти міста пройшли з особливим піднесенням. Маленькі вихованці мали змогу потрапити у справжню казку, дізнатися про особливості українських звичаїв, поласувати смаколиками та отримати справжнє задоволення від свята.

11 січня 2018