Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янське продовжить реалізовувати заходи з енергозбереження

Кам’янська міська рада затвердила програму соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2018 рік. Згідно з нею, у житлово-комунальному секторі міста передбачається реалізація низки важливих енергозберігаючих проектів.

Серед них: комплексна модернізація системи теплопостачання міста з обсягом фінансування проекту в сумі 59,1 млн. євро; капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення з впровадженням енергозберігаючих технологій – обсяг фінансування 11,4 млн. євро відповідно до Програми розвитку муніципальної інфраструктури України (за умови виділення кредитних коштів Європейським Інвестиційним Банком).

Програмою передбачена також реконструкція котельні по вулиці Дальній, 22 та інженерних мереж в місті – обсяг фінансування 1 млн. євро, відповідно до Програми DemoUkraineDH «Енергоефективні демо-проекти в секторі теплопостачання України» (за умови виділення фінансування НЕФКО і гранту Е5Р). Також у 2018 році передбачається  провести технічне переоснащення комплексу з експлуатації очисних споруд каналізації правого берега з впровадженням енергозберігаючих технологій – обсяг  фінансування 0,5 млн. євро за програмою кредитування «Чисте Виробництво» (за умови виділення кредитних коштів НЕФКО).

 

11 січня 2018