Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

З початку 2018 року до ЦНАПів Кам’янського надійшло більше 240 тисяч звернень

З метою створення максимально зручних і доступних громадянам адміністративних послуг, а також впровадження принципу екстериторіальності, у Кам’янському працюють три територіальні підрозділи Центру надання адміністративних послуг.

З початку 2018 року до ЦНАПу та його філій надійшло 243112 звернень. В цілому через Центр надається 346 видів послуг: 291 адміністративна послуга органів місцевого самоврядування і територіальних органів державної виконавчої влади та 55 послуг комунальних підприємств і монополістів у сфер газо-, водо-, теплопостачання, обслуговування житлового фонду, інформаційно-розрахункового центру тощо. З початку 2018 року кількість послуг збільшилась на 99 видів.

На сьогодні популярним є комплекс послуг «Народження дитини», який включає: видачу свідоцтва про народження, реєстрацію місця проживання, отримання матеріальної допомоги, запис до дитячого садочка та спортивних секцій, отримання закордонного паспорту.

З лютого 2018 року у ЦНАПі розпочато надання послуг щодо видачі закордонних та ID-паспортів. Комфортним сервісом отримання паспорту через ЦНАП вже скористалися 2320 громадян.

Важливою функцією Центру є надання інформаційно-консультативної підтримки громадянам та підприємцям. З початку 2018 року фахівцями Центру надано 8073 консультації.

11 січня 2019