Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам`янське відзначили за активну участь у конкурсі «Молодіжна столиця України-2019»

Днями Кам'янське отримало подяку за активну участь у національному конкурсі «Молодіжна столиця України-2019».

Заявку на участь подав відділ молоді та спорту департаменту з гуманітарних питань міської ради. Формувалася вона спільно з Молодіжною радою міста.

У заявці вказана вся інформація про роботу, яка проводиться у Кам'янському в сфері підтримки молоді та взаємодії з органами влади. Участь молоді у культурній, політичній і соціально-економічній сферах (зайнятість, працевлаштування, освіта, творчість). Представлені дані по усіх напрямах, а саме: діючі молодіжні організації, реалізовані конкурси та програми, молодіжні громадські проекти, обсяги фінансування, спрямовані з міського бюджету на реалізацію молодіжної політики, стипендії міського голови для обдарованої і талановитої молоді, спортсменів та багато іншого.

На сьогодні у Кам'янському працює 28 молодіжних громадських організацій. За сприяння міського голови Андрія Білоусова систематично проводяться загальноміські культурно-масові заходи, в яких молодь бере найактивнішу участь. Влада допомагає і фінансово підтримує інноваційні рішення молодіжних організацій, надаючи всебічне сприяння при підготовці та практичній реалізації громадських проектів.

Як зазначив начальник відділу молоді та спорту департаменту з гуманітарних питань міської ради Анатолій Івашина, завдяки участі в цьому конкурсі наше місто змогло продемонструвати свої досягнення широкій громадськості, а також набути цінного досвіду, ознайомитися з цікавими проектами, поділитися своїми стратегіями роботи з молоддю та креативними ідеями.

Ініціатива проведення конкурсу належить Міністерству молоді та спорту України, Українському інституту міжнародної політики і Національній молодіжній раді України. Мета конкурсу – активізація співпраці місцевого самоврядування з молоддю, сприяння у створенні комфортних умов для її розвитку в містах України.

Цього року за перемогу у конкурсі боролося 41 місто з 22-х областей нашої країни. Молодіжної столицею України – 2019 став Кам'янець-Подільський.

11 січня 2019