Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Меткомбінат Кам’янського працює з трьома доменними печами

2020-й рік на металургійному підприємстві Кам’янського почався з роботи на повну потужність доменної печі 1М і доменної печі 9 – повідомили у прес-центрі Дніпровського металургійного комбінату. Задута після вимушеного технологічного простою доменна піч №12 успішно ввійшла в роботу.

ДП-12 вивели в резерв у вересні минулого року. У період простою було виконано ревізію механічного та електричного обладнання агрегату, ремонт повітропроводів, відновлення футерування, заміну кабельно-провідникової продукції та двигунів.

Перші продукти плавки (чавун і шлак) було отримано до нового року. У найкоротший термін доменщики змогли досягти необхідної температури нагріву шихти і вогнетривкої кладки. З 4 січня доменна піч працює з поділом чавуну і шлаку. Стабілізовано тепловий стан печі, основні показники роботи в нормі.

Євген Палагута, старший майстер виробництва з технології доменного цехарозповідає: «Процес роздування 12-ї печі був більш складним і тривалим, ніж на задутій раніше ДП-9, так як вигребка горну під час зупинки на ДП-12 не проводилася. Роздувка печі спочатку здійснювалася на 4 фурмах з 16 (пристрої для підведення дуття і випуску продуктів плавки). Зараз задіяні 15 фурм, випускаємо 1600 тонн чавуну на добу. Ми входимо у фінальну стадію процесу роздувки ДП-12 і до середині січня плануємо досягти її добової продуктивності 2200 тонн. Роздувка здійснюється згідно з графіком, доменна піч №12 працює задовільно».

11 січня 2020