Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Школярі та студенти Кам’янського мають право на безкоштовний проїзд

З метою забезпечення соціального захисту учнів та студентів виконавчий комітет Кам’янської міської ради на останньому засіданні прийняв рішення про надання права безкоштовного проїзду учням шкіл, студентам денної форми навчання вищих навчальних закладів різних рівнів акредитації та учням професійно-технічних закладів, незалежно від форм власності.

Згідно з рішенням комунальне підприємство «Кам’янське автотранспортне підприємство 042802» на підставі укладеного договору про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування у Кам’янському має забезпечити безкоштовний проїзд учнів закладів загальної середньої освіти, студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації та учнів професійно-технічних закладів незалежно від форм власності на міському автобусному маршруті загального користування №14 без компенсації.

Дітей та молодь безкоштовно перевозитимуть щоденно з 7:00 до 19:00, крім вихідних, неробочих днів, святкових днів і канікул.

Щоб скористуватися пільгою учні закладів загальної середньої освіти мають пред’явити учнівський квиток, який можна зареєструвати в навчальному закладі.

Студенти денної форми навчання вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації та учні професійно-технічних закладів, незалежно від форм власності користуються безкоштовним проїздом за допомогою студентського (учнівського) квитка.

11 січня 2020