Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Признач побачення у Музеї на день святого Валентина

Романтичним святом, якого чекають усі закохані, є день Святого Валентина. І свято це, хоч і не традиційне для нашого етносу, вже посіло чільне місце в житті українців. 

Тема любові, як відомо, вважається вічною і не дарма, адже крізь тисячоліття проходить вона лейтмотивом людського життя, наповнює його сенсом та збагачує яскравими фарбами. Змінюється все – мова, кордони, правителі, зброя, – але того, що люди кохають один одного, ніхто не може змінити. 
І музей як місце, де зберігається історія, – це не бездушні фондосховища, а історії людей, зокрема й історії кохання: і щасливі, і часом драматичні, і навіть трагічні на тлі воєн і революцій. Особисті речі, листи і старі фотографії говорять до нас крізь час.

Тому цього року 14 лютого Музей історії Кам’янського пропонує містянам долучитися до акції «Признач побачення у музеї», в рамках якої всі закохані зможуть призначити справжнє побачення в контексті виставки «Кам’янчани: кохання та долі», де представлені сповнені любові листи, родинні фото кам’янчан різних років. Вони кохали та були коханими; їхні долі є прикладом збереження цього почутті й пронесення його через роки. Відвідувачі дізнаються про цікаві факти з історії та традицій свята Валентина та напишуть «листа кохання», залишивши незабутні спогади про найщасливіші митті свого життя.

Завітайте до музею і відчуйте романтично-історичну атмосферу свята.

Години призначення побачення: 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00. Вартість участі в акції «Признач побачення у музеї» – 40 грн (оплачує ініціатор побачення). Довідки за тел. 067-150-78-85.

11 лютого 2019