Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

У Кам’янському міському центрі зайнятості діє електронний кабінет безробітного

На офіційному сайті Державної служби зайнятості функціонує сервіс – електронний кабінет шукача роботи  https://www.dcz.gov.ua/cabinet. Зручний сервіс для тих, хто з метою працевлаштування користується послугами центру зайнятості онлайн.

Переваги його незаперечні. Наприклад, ви загубили талончик на відвідування центру зайнятості, виданий вам особистим консультантом. Зайдіть у свій електронний кабінет та дізнайтесь про дату і час наступного візиту. І не лише це, а й багато іншої корисної інформації є змога почерпнути на сучасному веб-ресурсі. В електронному кабінеті можна ознайомитися з датами і темами запланованих центром зайнятості заходів: семінарів, ярмарок вакансій, презентацій працедавців, днів відкритих дверей, отже – записатися на ті з них, що викликали найбільшу цікавість. Безробітні можуть довідатися про розмір нарахованої їм допомоги з безробіття та терміни перерахування коштів до банківських установ.

А найголовніше – новий сервіс дозволяє здійснити підбір роботи, створити власне резюме, отримати інформацію про професійне навчання та участь у тимчасових роботах, ознайомитися з чинним законодавством про зайнятість тощо. І все це – не виходячи із дому.

Зареєструвати свій електронний кабінет дуже просто. Для цього потрібно заповнити поле з електронної скриньки, а також логін і пароль для входу в електронний кабінет. Ось і все. Тепер будь-якої миті ви зможете отримувати потрібну інформацію, не витрачаючи зайвого часу. А це – значна допомога для пришвидшення процесу працевлаштування. Спробуйте і ви оцінити переваги сервісу онлайн!

Підписуйтесь на сторінку Кам’янського міського центру зайнятості https://www.facebook.com/KamyanskiyCentrZanyatosti/  та будьте завжди обізнаними та проінформованими про актуальні вакансії, стан ринку праці та законодавство про працю. Ми обіцяємо інформувати вас про всі заходи та події центру зайнятості, висвітлювати інноваційні технології обслуговування незайнятого населення Державної служби зайнятості. Буде цікаво і корисно, приєднуйтесь!
#електронний_кабінет_шукача_роботи#електронний_кабінет_безробітного #кабінет_безробітного#онлайн_послуги

 

11 лютого 2019