Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Український фонд соціальних інвестицій на кошти уряду Німеччини продовжує реалізовувати мікропроекти в нашому місті

Створено: 2018-04-11 06:55:37Оновлено: 2018-04-11 07:00:51

 З метою підтримки найменш соціально захищених верств населення, а також ініціатив територіальних громад і громадських організацій, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 28.04.2000 №740 створено Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ).

Загалом на рахунку УФСІ наразі 8 масштабних проектів, у рамках яких по всій території України реалізовано понад 1000 мікропроектів на рівні місцевих громад. Ці мікропроекти спрямовані на відновлення або покращення базових соціальних послуг, на створення інноваційних соціальних послуг для вразливих груп населення. Крім того, проведено велику кількість навчальних і консультаційних заходів, конференцій та семінарів, спрямованих на розвиток потенціалу місцевих громад та представників органів влади.

Донорами УФСІ у різні роки був Світовий банк, Європейський Союз, Уряд Німеччини (KfW), Уряд Великої Британії (DFID), Уряд Швеції (Sida), Уряд Японії (JSDF), Фонд імені Чарльза Стюарта Мотта, Канадське агентство міжнародного розвитку, Міжнародний фонд «Відродження», Програма розвитку ООН.

Починаючи з 2016 року Українським фондом соціальних інвестицій в місті Кам'янському в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ V» (перша фаза) за рахунок грантових коштів Уряду Німеччини впроваджуються два мікропроектиреконструкція гуртожитку по проспекту Конституції, 32 під соціальне житло та капітальний ремонт середньої загальноосвітньої школи №42. Загальний обсяг фінансування зазначених проектів становить майже 24 млн.грн.

В поточному році планується завершити реконструкцію 3-х поверхової будівлі гуртожитку, загальною площею 1,4 тис.м2 та ввести в експлуатацію 32 квартири. В СЗШ№42 вже завершено заміну 359 вікон на металопластикові та 12 вхідних дверей, впорядковано 8 шкільних ганків, проведені оздоблювальні внутрішні роботи (відкоси вікон та дверей), залишилось завершити зовнішні оздоблювальні роботи.

Станом на 1 січня 2018 року УФСІ та місцеві громади впровадили понад 1200 мікропроектів в усіх регіонах України. Користь від проектів отримали понад один мільйон українців.

Ознайомитись з діяльністю Українського фонду соціальних інвестицій, отримати більш детальну інформацію про впровадження проектів можливо на сайті  http://usif.org.ua.