Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янчан запрошують на ярмарки

Наприкінці квітня на території Кам’янського пройдуть ярмарки з продажу продуктів харчування. Відповідні розпорядження видав міський голова Андрій Білоусов.

19 квітня до свята Великодня у селищі Карнаухівка по вулиці Пушкіна (район будівлі № 30В) пройде ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції та товарів народного споживання.

З 23 по 24 квітня на території скверу по проспекту Свободи в районі кінотеатру імені Т.Г.Шевченка пройдуть ярмарки з продажу меду та продуктів бджільництва.

Як повідомили у відділі споживчого ринку та захисту прав споживачів міської ради, на ярмарках мешканці та гості Кам’янського зможуть придбати мед і продукти бджільництва за максимально доступними цінами. Якість продукції буде підтверджено відповідними сертифікатами.

Ярмарки з продажу меду та продуктів бджільництва у Кам’янському організовані для максимального забезпечення потреб мешканців міста, захисту споживчого ринку від неякісних та небезпечних товарів, створення зручностей для покупців та недопущення несанкціонованої торгівлі.

11 квітня 2019