Офіційний сайт виконкому Кам`янської міської ради Офіційний веб-сайт Кам`янської міської ради

Кам’янське – учасник обласного конкурсу «Невідома Дніпропетровщина»

Місто Кам’янське готується до участі у першому етапі обласного конкурсу «Невідома Дніпропетровщина». Цей проект розроблений з метою розвитку та популяризації регіонального туризму на території області та створення цікавих туристичних маршрутів. На засіданні координаційної ради з питань розвитку туризму в місті обговорювали найкращі варіанти презентації Кам’янського в обласному культурологічно-туристичному конкурсі.

Щоб потрапити до десятки найкращих, учасники мають розробити захопливий маршрут найцікавішими об’єктами міста, підготувати матеріали, які допоможуть туристам організувати дозвілля, а також відеоролик свого туристичного маршруту. Все це має довести журі унікальність та неповторність екскурсій і викликати бажання познайомитись із містом ближче.

З усіх можливих варіантів туристичних маршрутів нашого міста обрали той, що на думку координаційної ради є найбільш оригінальним. Попереду – розробка сценарію та створення відеоролику. Презентаційні матеріали для конкурсу створюватимуть міської творчі колективи Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки та телекомпанії «МІС ТВ».

Бажаємо Кам’янському успіху у відбірковому турі!

Ініціатор проекту «Невідома Дніпропетровщина» – громадська організація «Жінки плюс». Організатори проекту – управління з питань гуманітарної, соціально-культурної сфери та освіти виконавчого апарату Дніпропетровської обласної ради, а також комунальні підприємства облради «Представництво Придніпров’я» та «Центр народної творчості «Дивокрай»».

Програма проекту складається з трьох етапів:

I етап - проведення конкурсу на кращий туристичний маршрут;

II етап - організація експерт-турів для незалежних груп журі десятьма кращими туристичними маршрутами;

III етап - Форум туристичних ідей, на якому шляхом таємного голосування учасників буде визначено переможця.

11 квітня 2019